Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Star Wars! Jest tu aż 3 różnych gier Gry Star Wars, na przykład Lego Star Wars: Yoda Chronicles & Star Wars: Lego Empire vs Rebels

Zagraj w gry Star Wars za darmo online na FunnyGames

Poczuj przepływ Mocy przez koniuszki palców w naszej kolekcji darmowych gier Star Wars. Wybierz swoje ulubione postacie i wyrusz na serię ekscytujących przygód w odległej galaktyce. Czy połączysz siły z Rycerzami Jedi, czy też oddasz się złu wewnątrz i obejmiesz władzę nad ciemną stroną Mocy? Wybierz swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców z sagi Star Wars i odegraj swoją rolę w tej epickiej kosmicznej wyprawie. Aby uzyskać więcej gier osadzonych wśród gwiazd i planet głębokiego kosmosu, sprawdź nasz przegląd gier kosmicznych.

Trylogia trylogii

Filmy i animacje z serii Star Wars są częścią epickiej space opery stworzonej przez George'a Lucasa. Lucas napisał i wyreżyserował oryginalną trylogię Gwiezdnych Wojen, która po raz pierwszy pojawiła się w kinach w latach 1977-1983 i zaczyna się gdzieś w połowie tej historii. Filmy te po raz pierwszy przedstawiły widzom postacie takie jak Leia i Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, droidy R2-D2 i C-3PO oraz oczywiście Lord Sithów Darth Vader. Trylogia prequeli została wydana w latach 1999-2005, opowiadając historię o tym, jak Republika Galaktyczna została obalona i zastąpiona autokratycznym Imperium Galaktycznym przez Palpatine'a, Dartha Sidiousa. Trylogia sequeli (2015-2019) podąża za Ruchem Oporu, który walczy z Pierwszym Porządkiem, następcą Imperium Galaktycznego.

Nasze gry Star Wars

Poza trzema głównymi trylogiami Sagi Skywalkera franczyza Star Wars obejmuje również wiele innych spin-offów, seriali animowanych i live-action, komiksów, powieści i gier wideo opowiadających historie pochodzenia różnych postaci i wydarzeń, które miały miejsce w przerwach między trylogiami Skywalkera. Tutaj znajdziesz różne gry oparte na różnych elementach franczyzy.

LEGO Star Wars

Lego nawiązało współpracę z Gwiezdnymi Wojnami, aby stworzyć szereg zabawek, animacji i gier wideo. Na tej stronie znajdziesz kilka różnych gier z serii Lego Star Wars, w których można użyć Mocy do walki z wrogami i (prze)budowy różnych pojazdów kosmicznych. Jeśli podobały Ci się te gry, nie zapomnij sprawdzić naszej strony gry LEGO!

Rozpoczyna się Twoja przygoda z Gwiezdnymi Wojnami!

Ciesz się naszą kolekcją gier Star Wars i rozpocznij swoje własne kosmiczne przygody. Odkrywaj nowe miejsca, podróżuj do nowych światów i pokonaj swoich wrogów po drodze! Rozwiązuj łamigłówki i przejdź przez różne poziomy. Nie zapomnij sprawdzić naszej pełnej kolekcji ekscytujących gier przygodowych tutaj!

Podobne kategorie