home icon
Walki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w polowanie! Jest tu aż 20 różnych gier Gry w polowanie, na przykład Strzelanie do kaczek HD & Deer Hunting Sniper Shooting

Graj w darmowe gry myśliwskie online na FunnyGames

Sprawdź swoje umiejętności łowieckie dzięki naszej kolekcji ekscytujących gier. Poczuj dreszczyk emocji podczas polowania podczas tropienia grubego zwierza, drobnej zwierzyny, ptactwa i ryb. Niektóre z naszych gier są bardziej realistyczne i wymagają zebrania i wybrania odpowiedniego sprzętu myśliwskiego na każdą wyprawę. Inne gry oferują więcej wyzwań strzeleckich w stylu arcade, a niektóre z naszych symulatorów polowania pozwalają polować na inne zwierzęta z perspektywy czworonożnych drapieżników, takich jak tygrys, niedźwiedź lub lis. Więc załaduj swój karabin, włóż kamuflaż i buty myśliwskie i ruszajmy w dzicz. Pełną kolekcję gier strzeleckich znajdziesz na tej stronie.

Polowanie: dziczyzna i ptactwo

Gry, które znajdziesz na tej stronie, dotyczą polowania na zwierzęta lądowe i ptaki. Nasze gry wędkarskie mają własne strony z przeglądami, które możesz sprawdzić, klikając link. Polowanie to tropienie i zabijanie dzikich zwierząt. Ludzie i inne zwierzęta polują, aby przeżyć. Nawet jeśli współczesne życie miejskie sprawia, że nie biegamy po ulicach, aby złapać obiad włócznią lub łukiem i strzałą, nadal odnosimy się do niektórych naszych działań jako takich - pomyślmy na przykład o "polowaniu na okazje'' lub "śledzeniu" dostawy.

Łowiectwo: sport i przetrwanie

Ponieważ wielu ludzi nie musi już polować, aby przeżyć, polowanie jest często praktykowane dla sportu. Powszechna opinia na temat polowania jest podzielona, szczególnie wśród osób uprawiających myślistwo dla rozrywki i pożywienia oraz tych, którym zależy na dobrostanie zwierząt. Bez względu na to, po której stronie jesteś, możesz cieszyć się naszymi polowaniami online, ponieważ żadne prawdziwe zwierzęta nie są krzywdzone, gdy w nie grasz. W rzeczywistości w niektórych naszych grach możesz z bliska poznać naturalny łańcuch pokarmowy królestwa zwierząt. Wciel się w rolę dużego drapieżnika i grasuj po lesie, łapiąc małą zdobycz, aby przeżyć.

Zakaz polowania

Szukasz gier ze zwierzętami bez broni i strzelania? Żaden problem! Rzuć okiem na nasze strony gry ze zwierzętami.

Podobne kategorie