home icon
Walki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Strzelanki! Jest tu aż 307 różnych gier Gry Strzelanki, na przykład Bubble Hit & Mango Piggy Piggy Hero

Zagraj w wypełnione akcją gry w strzelanki online

Darmowe gry strzelanki online są świetnym sposobem, aby wypróbować swój czas reakcji i zręczność. Wybierz swoją ulubioną broń i przygotuj się do walki. Strzelaj do mobilnych i nieruchomych celów z naszej selekcji wyzwań na strzelnicy i gier snajperskich z zadaniami. Czy umiesz wypełnić wszystkie zadania poprzez niszczenie swoich celów szybko i efektywnie? Uzbrój się w dużą ilością magazynku i włócz się po opuszczonych budynkach w poszukiwaniu zombie i innych potworów, które możesz pokonać bronią maszynową. Jeżeli wolisz walczyć tylko pistoletem, spróbuj trafić je prosto w głowę, tak, aby spotkała je natychmiastowa śmierć. Mamy niesamowite symulacje polowania i strzelania, przyjemną serie przygód biegaj-i-strzelaj oraz szybkie strzelanki platformowe shoot’em up ze strzelaniem do góry.

Doświadcz najlepszych darmowych strzelanek w sieci

Na FunnyGames możesz także grać w gry kolekcji strzelanek pierwszoosobowych, w których doświadczasz swojego otoczenia w efekcie 3D oczami bohatera. Sprawdź nasze pierwszoosobowe strzelanki wojskowe, takie jak seria CounterStrike i inne gry bijatyki z doskonałą grafiką trójwymiarową. Jeżeli czujesz nostalgię i chciałbyś wrócić do klasycznych gier ze swojego dzieciństwa, sprawdź nasze niesamowite tytuły z najwcześniejszych dni gier 3D, takie jak Doom i Wolfenstein 3D! (Jeżeli jesteś młodszym graczem, oto kolejny powód, aby sprawdzić te tytuły: są to gry w strzelanie, w które grali twoi rodzice, kiedy byli dziećmi…!). Nieważne, jakiego rodzaju gier strzelanek szukasz, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Tak więc napełnij swoją strzelbę i karabiny maszynowe, połóż swój palec na spuście pistoletu i skocz prosto na arenę bitwy!

Podobne kategorie