home icon
Walki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Ninja! Jest tu aż 47 różnych gier Gry Ninja, na przykład Vex 4 & Vex 3

Przeżyj fascynujące przygody w naszych bezpłatnych grach Ninja

Mamy wiele ekscytujących gier z wojownikami ninja, w które możesz zagrać na stronach FunnyGames. Wojownicy ninja są ekspertami w szpiegostwie, przebraniu, infiltracji i zamachach. W tych pełnych akcji przygodach wojowników ninja możesz udać się w podróż do feudalnej Japonii i poznać legendarne tajne techniki shinobi! Wspinaj się po ścianach i drzewach, uciekając przed wrogami, wtapiaj się w cień i atakuj wrogów rzucając nożami i dmuchając rzutkami. Jako tajny agent nie jesteś uprawniony do stosowania nieuczciwych metod w celu przetrwania. Zakradaj się do swoich przeciwników i uderzaj z zabójczą precyzją.

Zagraj w najlepsze gry online Ninja dla dzieci stronach FunnyGames

Wojownicy ninja są ukradkowi i cisi, przemykają przez otoczenie niczym duchy. Tyle tajemnic otacza tych zamaskowanych najemników, że powszechnie przypisuje się im wszelkiego rodzaju zdolności mistyczne. Na przykład mówi się, że wojownicy ninja mogą stać się niewidzialni oraz że mogą kontrolować żywioły. W niektórych naszych fascynujących grach ninja, twój wojownik ninja posiada różnego rodzaju nadprzyrodzone moce. Zbierz arsenał świetnej broni ninja, takiej jak miecze, sztylety i kołczan pełen strzał, i poruszaj się w nocy niczym cień. Ukrywaj się na drzewach i biegaj po dachach, aby przemknąć obok strażników i samurajów. Twoi wrogowie ciebie nie zauważą! Trenuj intensywnie, aby nauczyć się sztuk walki i dyscypliny ninjutsu. Odblokuj magiczne przewijanie i dodaj różnego rodzaju specjalne ataki do swojego arsenału. Zagraj w nasze bezpłatne gry ninja online i zostań bohaterem własnej przygody ninja! Baw się dobrze!

Podobne kategorie