home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry z niemowlętami! Jest tu aż 46 różnych gier Gry z niemowlętami, na przykład Sweet Baby Girl Cleanup Messy House & Urządzanie domu z Mamą

Graj w nasze bezpłatne gry z niemowlętami i stań się najlepszą opieką do dzieci!

Dzięki naszej kolekcji gier z niemowlętami możesz dowiedzieć się, jak to jest dbać o słodkie maleństwo. Choć wyglądają absolutnie uroczo, malutkie dzieci wcale nie są samym słońcem i słodyczą. Wytrzymanie płaczu, niezgrabnego jedzenia i niewiarygodnie brudnych pieluch, to również część opieki nad małym dzieckiem! Czy pomożesz mamusiom i tatusiom w tych grach poradzić sobie z odpowiedzialną opieką nad dziećmi i przyczynisz się do zadbania o ich małe dzieci i noworodki.

Ciesz się zabawnymi grami z niemowlętami, dla dziewczynek i chłopców

Niemowlęta nie mogą o siebie zadbać, a małe dzieci również potrzebują czujnego oka opiekunki lub opiekuna, aby móc uniknąć niebezpieczeństw. Czy podejmiesz wyzwanie opieki nad niemowlętami? Pomóż mamom i tatusiom zadbać o ich małych synków i córeczki. Wykąp dzieci i ostrożnie umyj ich delikatne włosy specjalnym szamponem dla dzieci. Daj dziecku parę zabawek do kąpieli, aby zająć jego uwagę. Po wytarciu dziecka suchym miękkim ręcznikiem nadszedł czas, aby założyć mu czystą pieluchę. I następnie ubrać je w najśliczniejsze ubranka dla niemowląt. Zabierz też malucha do żłobka, gdzie może się trochę pobawić. A ty, w międzyczasie, możesz przygotować coś do jedzenia. Niemowlęta robią duży bałagan przy jedzeniu, ale ważne jest, aby karmić je jak najlepiej, aby mogły wyrosnąć na duże i zdrowe dzieci. Po dłuższym czasie zabawy dziecko zacznie zasypiać. Czas więc do łóżeczka (a dla ciebie trochę ciszy i spokoju). Ułóż niemowlę w łóżeczku tak, aby miękkie kocyki utrzymały ciepło. No i popatrz! Brawo, super nianiu!

Podobne kategorie