home icon
Samochód
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Ciężarówki! Jest tu aż 37 różnych gier Gry Ciężarówki, na przykład Fire Truck City Rescue & Blaze and Monster Machines: Dragon Island Race

Zagraj w najlepsze bezpłatne gry online z ciężarówkami na stronach FunnyGames

Poprowadź największe i najmocniejsze ciężarówki z naszej rozrywkowej kolekcji gier samochodowych. Samochody ciężarowe są zaprojektowane do transportu wszelkiego rodzaju ładunków, załaduj więc wszystko do ciężarówki i wsiądź do kabiny kierowcy. Od pociągów drogowych i 18-kołowych ciężarówek z naczepami po gigantyczne monster trucki - znajdziesz je wszystkie w katalogu na tej stronie. Wybierz swoje ulubione potężne pojazdy i naprzód!

Dostarczaj bezpiecznie ładunki w naszych grach wyścigowych z ciężarówkami

Gdy wszystkie ciężkie skrzynie zostaną już umieszczone w ciężarówce, możesz ruszać w drogę. W niektórych naszych przygodach z ciężarówkami trzeba pędzić po ruchliwej autostradzie. Uważaj, żeby nie spowodować żadnego wypadku drogowego oraz żeby nie zabrakło ci paliwa. W innych grach trzeba dostarczyć ładunek do odległych obszarów na wzgórzach lub w lesie. Taki teren poza drogą jest bardzo trudny. Uważaj, żeby ciężarówka się przewróciła! Jeśli ładunek wypadnie z ciężarówki, nie będzie wokół dźwigów ani wózków widłowych, aby załadować wszystko z powrotem do wnętrza lub na platformę. Prowadząc ostrożnie i kupując ulepszenia dla twojej ciężarówki, będziesz w stanie ukończyć każdą trasę bez wypadków.

Baw się fascynującymi grami z ciężarówkami w wielu różnych rodzajach!

Natomiast w naszych grach z monster truckami chodzi właśnie o wypadki i wybuchy! Ścigaj się przez arenę pełną przeszkód i niszcz pojazdy, które przetną ci drogę. Wytrzymałe zawieszenie i wytrzymałe podwozie z ramą rurową dadzą sobie radę ze wszystkim! No… prawie wszystkim. Jeżeli ci się nie powiedzie, to spróbuj jedną z naszych gier holowniczych, w których celem jest odholowanie uszkodzonych pojazdów. Albo możesz też prowadzić karetki lub ciężarówki z silnikiem wysokoprężnym i inne. Przejrzyj nasz zbiór gier z ciężarówkami i znajdź swoje nowe ulubione gry!

Podobne kategorie