home icon
Zręcznościowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Bejeweled! Jest tu aż 51 różnych gier Gry Bejeweled, na przykład Jewel Burst & Candy Riddles

Ciesz się najlepszymi i najbardziej wciągającymi grami Bejeweled online na stronach FunnyGames!

Na stronach FunnyGames znajdziesz ogromną kolekcję gier typu bejeweled. Wszystkie te gry oparte są na wciągającej grze logicznej w dopasowanej płytek, która została stworzona w 2001 roku. Współcześnie możesz grać w różnego rodzaju świetne układanki Bejeweled za darmo w oknie przeglądarki, bez konieczności pobierania plików! Zamieniaj miejscami sąsiadujące ze sobą kamienie szlachetne, aby ułożyć rzędy i kolumny z trzech identycznych, a wtedy znikną one z planszy. A nowe klejnoty spadną i zajmą ich miejsca. Ile punktów uzbierasz, zanim upłynie czas?

Zagraj w bezpłatne gry Bejeweled i rozbijaj grupy klejnotów!

Zamieniaj miejscami kolorowe kamienie szlachetne na planszy, układając pionowe lub poziome ciągi z trzema lub więcej pasującymi klejnotami. Kiedy ułożone klejnoty znikną z planszy, wtedy spadną na ich miejsce następne. Jeżeli uda ci się stworzyć kombinację z czterema lub pięcioma identycznymi klejnotami, zdobędziesz wiele punktów bonusowych oraz bonusowe przedmioty, takie jak specjalne bomby, które mogą oczyścić duży obszar. Czasami usuwanie klejnotów spowoduje reakcję łańcuchową i nowe spadające klejnoty będą tworzyły dodatkowe kombinacje. Ten rodzaj reakcji łańcuchowej nazywany jest kaskadą i skutkuje również wieloma dodatkowymi punktami! Graj w gry bejeweled w trybie na czas i ścigaj się z zegarem, aby stworzyć jak najwięcej kombinacji. Czy uda ci się zapełnić pasek postępu gry przed upływem czasu? W innych trybach gry możesz mieć ograniczenie ilości ruchów niezbędnych do ukończenia poziomu. Próbuj dokonać najsprytniejszych zamian i osiągaj cele, aby ukończyć poziom i odblokować nową planszę. Baw się dobrze z naszą kolekcją zabawnych i wciągających gier bejeweled! Na stronach FunnyGames możesz zagrać we wszystkie te gry bezpłatnie!

Podobne kategorie