Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Lego! Jest tu aż 20 różnych gier Gry Lego, na przykład Lego Star Wars: Yoda Chronicles & Ninjago: Rush

Zagraj w darmowe gry LEGO na FunnyGames

Na tej stronie znajdziesz naszą kolekcję darmowych gier Lego online. Nie musisz podróżować aż do Legolandu, aby zanurzyć się w świecie Lego i zebrać wszystkie klocki, o jakich kiedykolwiek marzyłeś. Każdy ma swoje ulubione zestawy i serie Lego. Tutaj możesz zbierać klocki, aby budować wszelkiego rodzaju niesamowite rzeczy, takie jak roboty, łodzie, pociągi i budynki. Dzięki Lego możesz zbudować wszystko, co tylko sobie wyobrazisz! Nie możesz się doczekać budowania? Nie zapomnij również sprawdzić naszych kolekcji gier budowlanych i z klockami.

Gry LEGO — jak w nie grać

Lego pochodzi z Danii i jest rodzajem zabawki budowlanej. Większość zestawów Lego zawiera kolekcję kolorowych plastikowych klocków w różnych kształtach i rozmiarach. Pasujące do siebie klocki można złożyć, łącząc je razem, a następnie można je łatwo rozdzielić i złożyć ponownie, aby zbudować coś nowego. Większość naszych gier Lego to jednak gry akcji oparte na różnych zestawach tematycznych i seriach produkowanych przez Lego na przestrzeni lat, w tym Lego City, samochody wyścigowe oraz szereg filmów i seriali telewizyjnych.

Gry LEGO: Ninjago

Lego Ninjago to serial telewizyjny o przygodach nastoletnich wojowników Ninjago Kai, Jaya, Cole'a, Zane'a, Lloyda i Nyi. Mistrz Wu nauczył ich sztuki Spinjitzu, aby mogli walczyć z siłami zła. Każda postać posiada własną moc żywiołów: Energię, Ogień, Błyskawicę, Lód, Ziemię i Wodę. Ich celem jest znalezienie Złotej Broni Spinjitzu. Udaj się na naszą stronę Lego Ninjago, aby dołączyć do tych bohaterów podczas ich wielu przygód, lub odwiedź naszą stronę gry ninja!

Gry LEGO: Star Wars

Lego ma również wiele zestawów klocków opartych na serii filmów Star Wars, a także niektórych popularnych gier i seriali Lego Star Wars. Lego Star Wars śledzi przygody rycerza Jedi, Luke'a Skywalkera i jego siostry, księżniczki Lei Organy, podczas podróży przez galaktykę. Razem ze swoimi przyjaciółmi Hanem Solo i Chewbaccą muszą zmierzyć się ze złym imperium i pokonać potężnych wrogów, takich jak Darth Vader. Dołącz do Luke'a i jego przyjaciół w naszej kolekcji ekscytujących gier Lego Star Wars!

Podobne kategorie