home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry lekarskie! Jest tu aż 27 różnych gier Gry lekarskie, na przykład Operate Now Hospital Surgeon & Nail Doctor

Zagraj w ogromną kolekcję bezpłatnych gier lekarskich dla dzieci

Doktorze! Doktorze! Chodź tu szybko! Twoi pacjenci pilnie potrzebują opieki. W tych grach lekarskich jest lekarzem dyżurnym. Wykorzystaj swoje umiejętności medyczne, aby zbadać pacjentów i ustalić, co się z nimi dzieje. Użyj odpowiednich instrumentów, aby zajrzeć do uszu i w oczy pacjenta, posłuchać bicia serca oraz wykonać zdjęcia rentgenowskie. Po postawieniu diagnozy możesz rozpocząć leczenie pacjenta. Oczyszczaj rany, przeprowadzaj operacje i przepisuj leki, aby wyleczyć pacjenta.

Ciesz się najlepszymi bezpłatnymi grami w lekarza online

Na stronach FunnyGames mamy wiele niesamowitych gier, w których możesz rozpocząć karierę jako specjalista medyczny. Wylecz niektóre ze swoich ulubionych postaci z filmów i gier. Twoim pacjentem może być Minionek z poważną infekcją ucha, ciężarna księżniczka Disneya lub super-bohater, który bił się z czarnym charakterem. Bez względu na to, kto zapuka do drzwi twojej kliniki, zawsze chętnie pomożesz każdemu pacjentowi powrócić do zdrowia. A jeżeli chcesz spróbować swoich sił w zarządzaniu szpitalem, mamy również szereg wciągających gier symulujących szpital, w których możesz zarządzać lekarzami, pielęgniarkami i różnymi placówkami medycznymi!

Przetestuj swoje umiejętności przeprowadzając operacje w realistycznych grach lekarskich

Mamy również szereg realistycznych gier chirurgicznych, w których jesteś wyszkolonym specjalistą. Pacjenci mają zaplanowany zabieg lub przybywają na oddział ratunkowy i potrzebują natychmiastowej pomocy. Tylko skalpel i twoje stabilne ręce mogą uratować tych pacjentów. Sprawdź dane pacjenta i udaj się na salę operacyjną. Czy możesz się skupić i uratować życie pacjenta? Baw się dobrze grając!

Podobne kategorie