home icon
Samochód
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Parkowanie! Jest tu aż 21 różnych gier Gry Parkowanie, na przykład Wyczynowe parkowanie samochodów & Parking Fury

Graj w bezpłatne gry parkowanie online i ucz się parkować

Zagraj w najlepsze gry parkingowe online i zostań parkingowym profesjonalistą! Parking jest jednym z największych wyzwań podczas egzaminu na prawo jazdy. Potrzeba świadomości przestrzennej i wiedzy, aby osiągnąć cel! Dzięki naszym grom parkingowym możesz przygotować się na każde nadchodzące zadanie. Niezależnie od tego, czy jest to parkowanie równoległe, czy parkowanie tyłem na wąskim miejscu, mamy tu dla Ciebie wszystko!

Baw się dobrze grając w najlepsze bezpłatne gry parkowanie

Mamy tu świetne gry 2D z widokiem na parking z lotu ptaka, a także niesamowite wyzwania związane z jazdą i parkowaniem w 3D. Uruchom silnik i wyprowadź samochód z zatoki parkingowej. Jedź podążając za strzałkami, aby znaleźć miejsce docelowe. Musisz wykręcać pomiędzy licznymi przeszkodami rozrzuconymi po zatłoczonym terenie. Uważaj na pieszych i inne samochody. Nie chcesz przecież zadrapać lakieru ani wgnieść drogiego samochodu sportowego innej osoby! Po znalezieniu odpowiedniego miejsca do parkowania obróć samochód i zatrzymaj go dokładnie w obrębie pomalowanych linii. Czy twój manewr był doskonały? Niesamowite! Przejdź do następnego wyzwania!

Parkuj duże pojazdy w naszych grach w parkowanie autobusów i ciężarówek

Jeśli parkowanie samochodów to dla ciebie bułka z masłem, to co powiesz na większe wyzwanie? Pędź przez wąskie ulice miasta dużym autobusem szkolnym lub ciężką ciężarówką tak, żeby nie spowodować wypadków. Jedź na parking zgodnie ze wskazówkami i zobacz, czy ten ogromny pojazd parkuje się równie łatwo jak samochód osobowy. Z pewnością jesteś geniuszem parkingowym! Przejedź się i sprawdź swoje umiejętności w naszej ogromnej kolekcji bezpłatnych gier parkingowych online!

Podobne kategorie