home icon
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Platformowe! Jest tu aż 316 różnych gier Gry Platformowe, na przykład Among Us Online & Red Ball Forever

Graj w ogromną kolekcję darmowych gier platformowych online

Gry platformowe to super gry zręcznościowe, w których musisz skakać swoją postacią z jednej zawieszonej platformy na następną. Upewnij się, że nie spadniesz pomiędzy platformy. Na dole mogą być zasadzki ze śmiertelnymi kolcami lub głębokie wąwozy. Gry platformowe podzielone są na różne gatunki gier. Znajdziesz je wszystkie zebrane na rozległej stronie katalogowej wciągających tytułów gier dwu- i trzywymiarowych.

Ciesz się platformowymi grami akcji, platformowymi grami z zagadkami i innymi

Gry platformowe z zagadkami polegają na skakaniu z platformy na platformę twoją postacią, a element zręcznościowy w tych grach skupia się na rozwiązywaniu zagadek. Poruszaj swoją postacią lub postaciami, przesuwaj i dźwigaj różne przedmioty, przyciskaj guziki i pociągaj za dźwignie, aby aktywować pułapki, windy i sekretne kryjówki. Czy będziesz potrafił wykombinować, jak znaleźć wyjście na każdym poziomie? W naszych platformowych grach przygodowych musisz wspiąć się na platformę i unikać zasadzek podczas odkrywania fascynującego otoczenia pełnego przeszkód i niebezpieczeństw. Gry platformowe akcji to przygodowe gry platformowe, w których jest więcej bijatyk i strzelania. Gry platformowe z elementami biegnij-i-strzelaj skupiają się na nawet cięższych strzelaninach do twoich wrogów wraz z wzrastającym poziomem gry.

Znajdź wszystkie swoje ulubione gry platformowe na FunnyGames

Gry platformowe mogą zawierać otoczenie, które będziesz mógł dowolnie eksplorować, a także gry z ‘nieskończonym bieganiem’ - systemem, w którym twoim zadaniem jest tak wymierzyć skoki w czasie, aby uniknąć wszystkich przeszkód, lub poprzez ruch przewijania, gdzie masz pewną dowolność w poruszaniu się w jedną lub drugą stronę, tak długo, jak nie skończysz wpadając na przeszkodę poza ekranem. Podejmij wybór i ciesz się grą!

Podobne kategorie