home icon
Przygodowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry z dinozaurami! Jest tu aż 8 różnych gier Gry z dinozaurami, na przykład Super Dino Robot & Dino skoki

Zagraj bezpłatnie online w niesamowite gry z dinozaurami dla dzieci

Żadne stworzenia nie przemawiają tak do wyobraźni jak dinozaury. W tych grach z dinozaurami dla dzieci możesz dowiedzieć się wszystkiego o najbardziej znanych gatunkach dinozaurów oraz wędrować po prehistorycznym świecie pełnym tych fascynujących, podobnych do smoków stworzeń. Dinozaury po raz pierwszy pojawiły się na ziemi w epoce triasu i przetrwały aż do epoki kredy, ale najbardziej znaną epoką dinozaurów jest oczywiście jura. Chociaż najczęściej myślimy o dinozaurach jako o ogromnych zwierzętach, takich wielkich jak tyranozaury, T-Rex lub brachiozaury z długimi szyjami, to niektóre dinozaury były tak naprawdę bardzo niewielkie. Najmniejsze gatunki drapieżne sięgałyby zaledwie do kolana dorosłego człowieka - ale miały dość ostre zęby, a więc uwaga!

Przemierzaj jurajski świat w naszych bezpłatnych grach z dinozaurami

W tych bezpłatnych grach online z dinozaurami możesz doświadczyć życia jako dinozaur. Uciekaj przed meteorytami i lawą jako szybki welociraptor. Postaraj się, aby ominęła ciebie zagłada, w skutek której powstaną skamieliny lub stosy kości dla paleontologa kopiącego w ziemi miliony lat później. Możesz zbudować własnego dinozaura robota, chronić jaja dinozaurów przed drapieżnikami, stać się jurajskim myśliwym lub też terroryzować słynne nowoczesne miasta jako głodny T-Rex. Graj w zabawne gry z dinozaurami, biegaj szybko albo utrzymuj swoją starożytną twierdzę w grze w obronę wież lub też pomóż sympatycznemu dinozaurowi przedostać się przez serię trudnych poziomów platformówki. Tutaj na stronach FunnyGames mamy dla Ciebie najlepsze bezpłatne gry online z dinozaurami. Cofnij się w czasie i wędruj po planecie wraz z dinozaurami! Baw się dobrze!

Podobne kategorie