home icon
Zręcznościowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry budowlane! Jest tu aż 64 różnych gier Gry budowlane, na przykład GrindCraft & Worldcraft

Zagraj w najlepsze bezpłatne gry budowlane online i buduj fajne obiekty

Zagraj w gry z ogromnej kolekcji rozrywkowych i twórczych gier budowlanych i buduj różne niesamowite obiekty. Możesz konstruować mosty, aby umożliwić ciężarówkom i samochodom przekroczenie niebezpiecznego wąwozu lub rzeki, możesz też stworzyć nową infrastrukturę, budując skrzyżowania i ronda, aby połączyć różne budynki w mieście. Poskładaj i przetestuj dziwne urządzenia, takie jak latające maszyny i dziwaczne rowery. Albo użyj bloków lub wokseli do budowy własnego zamku, miasta, a nawet całego świata w jednej z wielu gier budowlanych inspirowanych grą Minecraft. Sprawdź, co możesz zbudować w tych wspaniałych grach!

Twórz mosty i drogi w naszych niełatwych grach budowlanych

Gry, w których możesz budować drogi i projektować solidne mosty, to bardzo popularny rodzaj gier budowlanych. Sprawdź menu narzędzi i zasobów, aby zobaczyć, jakie są materiały oraz jaki budżet jest dostępny na każdy projekt. Jakie byłoby najmądrzejsze rozwiązanie problemu z infrastrukturą w twoim mieście? Przystąp do planowania projektu, stwórz ramę mostu lub wytyczaj trasę, którą ma podążać nowa droga. Upewnij się, czy twoje konstrukcje są wystarczająco solidne i trwałe. Robota będzie na nic, jeżeli twój most zawali się w momencie, gdy wjedzie na niego pierwszy samochód!

Baw się dobrze grając w gry budowlane, rozbiórkowe i inne!

W naszych grach konstrukcyjnych możesz używać dźwigu albo myszy, aby przesuwać i układać klocki. Dobieraj odpowiednie kształty i materiały w taki sposób, żeby cała konstrukcja się nie rozpadła. W naszych grach możesz budować drogi, mosty, drapacze chmur lub też przeprowadzać prace rozbiórkowe. Jeżeli masz zainteresowania inżynieryjne, to mamy tu gry dla Ciebie!

Podobne kategorie