home icon
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Karciane! Jest tu aż 109 różnych gier Gry Karciane, na przykład Pasjans pająk & Pasjans półksiężyc

Zagraj w najlepsze bezpłatne gry karciane na stronach FunnyGames

Gry karciane mają długą tradycję jako forma rozrywki i wiele regionów ma własne tradycyjne gry oraz własne talie kart. Na stronach FunnyGames zgromadziliśmy ogromną kolekcję gier karcianych, w których możesz spróbować swoich sił, od pasjansa po zabawne gry towarzyskie, takie jak Uno. Niektóre talie kart w tych grach oparte są na standardowej talii w czterech kolorach, a inne są specyficzne dla konkretnej gry i tylko w tej grze mogą być użyte. Jednak prawie wszystkie gry karciane ma jedną wspólną cechę: karty będą miały unikalny awers (strona karty z symbolami i obrazkami) oraz rewers, czyli tylną stronę, która wygląda tak samo dla wszystkich kart należących do jednej talii. W ten sposób, nawet jeśli wszystkie karty zostaną ułożone na stole, gracz będzie musiał pracować z niepełnymi informacjami, jeśli widoczny będzie jedynie rewers. Tylko odwracając karty, gracz może być pewien, co leży na stole.

Baw się pasjansami i innymi bezpłatnymi grami karcianymi online

Kiedy grasz prawdziwymi kartami, musisz je rozkładać i zbierać, przetasowywać i liczyć karty w pliku, aby sprawdzić, czy ich nie brakuje. A gdy grasz w gry karciane na komputerze, to gra tworzy dla ciebie talię, dzięki czemu możesz skupić się na graniu - i już nigdy żadna karta ci się nie zgubi! Ułóż wiele różnych wersji pasjansa i zobacz, który jest najbardziej wciągający. Możesz również zagrać w kasynowe gry karciane takie jak poker i blackjack. Znajdziesz tu również gry w zbieranie kart oraz gry z wyrzucaniem kart, gry z dopasowywaniem kart czy też trick-taking oraz wiele innych gier! Odkryj wszystkie nasze najlepsze tytuły gier karcianych i ciesz się godzinami wciągającej zabawy!

Podobne kategorie