home icon
PrzygodoweUcieczka
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier ! Jest tu aż 8 różnych gier , na przykład Escape Mystery Room & Escape Out

Graj w darmowe gry online Escape Room na FunnyGames!

Uwielbiasz trudne łamigłówki i odrobinę tajemniczości? Przestań teraz przewijać, ponieważ dotarłeś do celu! Na tej stronie znajdziesz naszą kolekcję ekscytujących gier typu escape room, od ekscytujących przygód z ucieczką z więzienia po zadziwiające tajemnicze rezydencje i przerażające historie. W każdej grze jesteś zamknięty w pokoju lub innej ograniczonej przestrzeni, takiej jak samochód lub cela więzienna. Czy potrafisz zebrać wskazówki i przedmioty, aby rozwiązać zagadkę i znaleźć wyjście?

Gry typu Escape Room - jak grać

Escape roomy to bardzo modne zajęcia grupowe. Założenie jest proste: zostajesz zamknięty w pokoju i musisz znaleźć wyjście, rozwiązując zagadki. Przeszukaj przestrzeń w poszukiwaniu ukrytych wskazówek i przedmiotów. Możesz dodać je do swojego ekwipunku, ponieważ prawdopodobnie przydadzą się później. Zardzewiały stary klucz, kawałek taśmy klejącej, wyrzucony pendrive, kartka papieru z napisanym na niej jakimś kodem - to wszystko może mieć jakieś znaczenie. Czy możesz dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać znalezione wskazówki i przedmioty?

Escape roomy - prawdziwe życie v.s. online

Większość Escape Roomów ma określony motyw, taki jak misja kosmiczna, zakrzywienie czasu lub żart. Czasami motywy są jednak mroczniejsze i bardziej przerażające: na przykład scenariusz porwania lub zakładnika, paranormalne śledztwo lub postapokaliptyczne zamknięcie pokoju paniki. Chociaż Escape Room może być świetną zabawą, niektórzy uważają to doświadczenie za bardzo stresujące lub mogą się obawiać, że doprowadzi to ich do ataku paniki. Dzięki internetowym pokojom ucieczki nadal możesz cieszyć się łamigłówkami bez obawy, że poczujesz się uwięziony. Możesz nawet uczynić to doświadczenie bardziej wciągającym, używając słuchawek i wyłączając światła.

Escape Room - wskazówki i podpowiedzi

Podobnie jak w prawdziwych Escape Roomach, czasami pewna łamigłówka po prostu Cię zagnie. Często możesz poprosić o podpowiedzi, ale nawet jeśli nie możesz, wszystkie nasze gry zawierają film instruktażowy w dalszej części strony. Jeśli naprawdę czujesz, że nie możesz złamać kodu lub przegapiłeś istotną wskazówkę lub przedmiot, możesz zapoznać się z instrukcją Escape Room, aby sobie pomóc. Aby dowiedzieć się, jak uciec, musisz być mądry i kreatywny. Przejrzyj naszą kolekcję i stuknij grę, aby rozpocząć. Miłej gry!

Podobne kategorie