home icon
Samochód
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Wyścigowe! Jest tu aż 183 różnych gier Gry Wyścigowe, na przykład Happy Wheels & Fall Guys Online

Niesamowity gry wyścigowe online za darmo

Dołącz do najbardziej intensywnych wyścigów samochodowych i innych rajdowych wyścigów sportowych z naszej niesamowitej kolekcji gier wyścigowych online. Od szalonych wyścigów gokartowych, po gardzące śmiercią próbne wyścigi na czas. Od przyspieszających taksówek po trójwymiarowe wyścigi poza trasą i gry Formuły 1, FunnyGames ma to wszystko. Mamy super wybór gier ze skokami wyczynowymi, wyścigami motocyklowymi, oraz testowaniem dużych ciężarówek i potwornych samochodów. Mamy też zawody szybkich łódek, wyścigi konne i zawody BMX. Jednak nasze najbardziej popularne gry ze wszystkich to przygody z wyścigami samochodowymi. Nieważne, czy szukasz gier z samochodami NASCAR, wyścigów motorowych Grand Prix, czy może nocnych wyścigów z przeszkodami, wszystkie je znajdziesz tutaj, pod linkiem FunnyGames!

Rodzaje gier z wyścigami samochodowymi

Od czasów wynalezienia samochodów ludzie organizowali wyścigi pojazdów. Na początku, kiedy samochód był zupełnie nowym wynalazkiem, wyścigi samochodowe było głownie po to, aby udowodnić, że pojazd był szybki, praktyczny i bezpieczny do użytku. Nie była to kwestia przejechania jakiegoś dystansu jako pierwsza osoba, lecz raczej zademonstrowanie, że samochód był w stanie dotrzeć do linii. Najwcześniejsze samochody wyglądały bardziej jak zmotoryzowane powozy niż dzisiejsze nowoczesne pojazdy, które widzimy teraz na co dzień. Później, gdy samochody stały się bardziej godnym zaufania środkiem transportu, cel wyścigów samochodowych zmienił się umożliwiając producentom pokazania wytrzymałości i siły silników. Około lat 1930-tych marki zaczęły tworzyć samochody specjalnie do zawodów samochodów wyścigowych. Od tego czasu wyścigi pojazdów dzielą się na różne kategorie, które odróżniają pomiędzy samochodami spełniającymi wymogi jazdy po publicznych drogach, specjalnie przystosowanymi prototypami, samochodami sportowymi i zaawansowanymi technologicznie modelami wyścigów Formuły. Wybierz typ samochodu, który lubisz najbardziej i sam doświadcz dreszczyku emocji!

Podobne kategorie