home icon
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Sport! Jest tu aż 254 różnych gier Gry Sport, na przykład World Cup Penalty & Mistrz strzały

Zagraj w ogromną kolekcję bezpłatnych gier sportowych na stronach FunnyGames!

Na stronach FunnyGames zebraliśmy ogromną kolekcję gier sportowych, obejmującą niemal każdy sport, o jakim możesz pomyśleć! Naprzód, poszukaj i znajdź swoje ulubione sporty. Mamy tu wszystko, od gier piłkarskich po sporty ekstremalne i zimowe igrzyska olimpijskie. Czy lubisz rywalizować? Wybierz swojego sportowca lub ulubioną drużynę i ruszaj na boisko, aby rozpocząć grę! Przygotuj się na akcję!

Poznaj najbardziej popularne i fascynujące gry sportowe online

Najbardziej popularnym rodzajem gier sportowych jest piłka nożna i w naszej kolekcji znajdziesz ogromną liczbę mistrzostw w piłce nożnej oraz gier w rzuty karne. Inne popularne gatunki to gry w koszykówkę lub golf. Obie wymagają zdolności do precyzyjnego celowania, dzięki której możesz trafić piłką dokładnie tam, gdzie chcesz. W naszych grach tenisowych i innych sportach rakietowych trzeba biegać tam i z powrotem, aby odbić piłkę do przeciwnika. Czy masz konieczną wytrzymałość? Możesz spróbować pokonać komputer lub wybrać grę sportową dla wielu graczy, jeśli chcesz rywalizować z innymi graczami.

Wypróbuj wszystkie rodzaje gier i fajnych zajęć sportowych

Mamy dla Ciebie też wiele innych świetnych zajęć w pomieszczeniach i na dworze! Co powiesz na grę w hokeja lub krykieta? Możesz też wyruszyć na wodę i spróbować osiągnąć najwyższą prędkość w wyścigu pływackim, w zawodach surfingowych, albo możesz spróbować zdobyć wszystkie trofea w rozmaitych dyscyplinach sportów zimowych. A może zagrasz w bilard lub w kręgle? Bez względu na to, jaki uprawiasz sport, mamy tu odpowiednie gry dla Ciebie!

Podobne kategorie