home icon
Samochód
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry o Jeżdżeniu! Jest tu aż 151 różnych gier Gry o Jeżdżeniu, na przykład City Car Stunt 2 & Toy Cars Online

Zagraj w najlepsze bezpłatne Jeżdżenie gry online i ciesz się szybką akcją!

W naszej kolekcji szybkich gier samochodowych możesz prowadzić rozmaite rodzaje niesamowitych pojazdów. Prowadź eleganckie samochody sportowe po torze wyścigowym, kieruj ciężarówką na zatłoczonej autostradzie lub ścigaj się po skalistym terenie autem z napędem 4x4 w jednej z naszych wielu gier terenowych. Nie potrzebujesz prawa jazdy, aby usiąść na miejscu kierowcy w tej kolekcji gier wideo, więc uruchom silnik i jedź! Wyprzedzaj inne samochody z pełną prędkością i zostawiaj je za sobą daleko w tyle lub spróbuj wziąć udział w lekcji jazdy w jednej z naszych zabawnych gier instruktażowych. Żadnej teorii, tylko godziny zabawy i akcji!

Przeżyj ekscytujące gry w szybką jazdę samochodem 3D i wiele więcej!

Gry Jazda zostały opracowane po raz pierwszy w latach 70. XX wieku i stały się bardzo popularne w salonach gier. Początkowo konsole miały joystick i kilka przycisków sterujących, ale z czasem opracowano specjalnie zaprojektowane konsole do gier samochodowych. Konsole te mają wbudowane kierownice, siedzenia z wyścigówek oraz pedały gazu, dzięki czemu gra stała się jeszcze bardziej wciągająca i intensywna. Teraz możesz grać w gry wyścigowe w zaciszu swojego domu! Pędź po trasach w serii niebezpiecznych rajdów lub po prostu spróbuj przejechać samochodem przez zatłoczone ulice miasta bez stłuczki. Czy posiadasz umiejętności i technikę, dzięki której twój samochód nie wypadnie z drogi podczas wykonywania serii ostrych zakrętów? Mamy wiele wysokiej jakości gier samochodowych 2D i 3D, w które możesz zagrać bezpłatnie!

Podobne kategorie