home icon
Walki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry z robotami! Jest tu aż 22 różnych gier Gry z robotami, na przykład Mango Piggy Piggy Hero & Bomb It 1

Zagraj online w najlepsze gry z robotami dla dzieci!

W naszej kolekcji fajnych gier z robotami możesz budować własne roboty, walczyć na arenie z botami bitewnymi lub używać humanoidalnych maszyn do eksplorowania rozmaitych niebezpiecznych poziomów gry. Roboty to zaawansowane maszyny, które można zaprogramować do wykonywania pewnych zadań. W tych grach komputerowych możesz kontrolować roboty i kierować ich ruchami. W niektórych grach możesz zbudować własnego robota. Przeciągnij części zamienne na odpowiedni obszar na planie konstrukcyjnym i poskładaj swojego sztucznego wojownika. Możesz wymieniać mu części, aby zwiększyć jego możliwości lub możesz po prostu zmienić wygląd robota. W innych grach twój robot jest już gotowy. Pomóż mu uciec z laboratorium wojskowego, zinfiltrować statek kosmiczny lub rozpocząć jakąś inną niebezpieczną przygodę.

Udanej zabawy z naszą kolekcją bezpłatnych gier z robotami i fajnymi androidami

Roboty są częstym tematem powieści i filmów science-fiction, od powieści Robot Isaaca Asimova po serię złych Cybermenów i Daleków z serialu Doktor Who. Czasami roboty przypominają ludzkie istoty, jak w serii Terminatorów, ale w innych opowieściach niebezpieczeństwo może pochodzić z zaawansowanych i niekontrolowanych systemów sztucznej inteligencji. W naszych grach online z robotami spotkasz nie tylko androidy i cyborgi, ale także żelazne roboty smoki, cybernetyczne jednorożce i dinozaury cyborgi. Chociaż bohaterowie gier z robotami są skomplikowanymi maszynami stworzonymi przy użyciu zaawansowanej technologii, bez twojej pomocy te futurystyczne postacie nie przetrwają wyzwań, stawianych im przez nasze gry! Przejmij kontrolę nad swoimi botami i steruj nimi w naszym wspaniałym zestawie rozrywkowych gier z robotami!

Podobne kategorie