Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Omijanie! Jest tu aż 179 różnych gier Gry Omijanie, na przykład Pac-Xon Deluxe & Happy Wheels

Graj w gry polegające na unikaniu za darmo na FunnyGames!

Gry te polegają na unikaniu uderzenia w różne przeszkody. Gry te nazywane są również grami omijania bądź unikania. Musisz przemieszczać się pomiędzy barierami czy blokadami szukając przerw między nimi. Musisz brać pod uwagę nie tylko przeszkody i blokady znajdujące się w pobliżu, ale również te w oddali. Im dalej w grze się znajdujesz, tym trudniejsze napotkasz poziomy. Tempo gry również będzie wzrastać tak samo, jak liczba i rodzaj przeszkód. Jak długo pozostaniesz skupiony?
W tej kategorii znajduje się wiele różnych podrodzajów gier. Kontynuuj czytanie, aby poznać rodzaje gier na naszej stronie.

Gry Omijanie 3D

Biegnij i Unikaj gry w 3D pozwolą ci zanurzyć się w rozgrywce. Tego rodzaju gry polegają na sterowaniu piłką, statkiem kosmicznym lub innym przedmiotem w środowisku 3D wypełnionym niebezpiecznymi przeszkodami. Postaraj się utrzymać na trasie, jednocześnie w nic nie uderzając. Gry Unikanie dzielą niektóre funkcje z grami z kategorii Bieganie czy Skakanie, więc sprawdź nasze Gry Bieganie i Skakanie aby odkryć nowe tytuły z grafiką 3D!

Gry Lataj i Unikaj

Na naszej stronie Latanie i Unikanie, znajdują się gry z samolotami, statkami kosmicznymi i innymi statkami powietrznymi. Jeśli kochasz pełne wydarzeń, polegające na unikaniu strzałów gry powietrzne, to jest strona dla ciebie!

Gry Unikanie z graczami na żywo

Posiadamy również gry wieloosobowe polegające na unikaniu, gdzie musisz unikać kolizji z innymi graczami przewidując ich ruchy i reagując na ich atak. Czy przechytrzysz innych graczy w popularnych grach takich jak Papier .io 2 i Blong.io? Powodzenia!

Podobne kategorie