home icon
Samochód
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Taksówkarz! Jest tu aż 14 różnych gier Gry Taksówkarz, na przykład Miami Taxi Driver 3D & Uber Taxi Driver 3D

Zagraj w szybkie bezpłatne gry z taksówkami online i pędź jak wicher

Pędź przez miasto w naszej kolekcji pełnych akcji gier z taksówkami. Jeżeli potrafisz szybko prowadzić i masz ogromną wiedzę o wszystkich ulicach i alejach miasta, wskocz do taksówki i rozpocznij karierę taksówkarza na stronach FunnyGames! Jedź przez miasto i patrz, kto próbuje złapać taksówkę. Jeżeli trzeba, zawróć i zabierz pasażerów. Czy znasz najkrótszą drogę do celu? Sprawdź mapę lub jedź podążając za strzałkami i zawieź klienta na lotnisko, stację lub do hotelu. Jeśli szybko pokonasz dystans, może dostaniesz duży napiwek! Mamy dla Ciebie wiele świetnych gier z taksówkami, w tym niesamowite przygody z taksówką 3D!

Baw się dobrze grając w nasze gry z taksówkami i przewieź jak najwięcej pasażerów

Taksówki są powszechnie używane do prywatnych przejazdów i krótkich wycieczek. Przed nowoczesnymi taksówkami istniały londyńskie czarne taksówki, a jeszcze wcześniej dorożki. Były to powozy konne, które można było wynająć do przejechania odległości zbyt dużych do pokonania na piechotę. Słowo „taksówka” pochodzi z taksometru, małego urządzenia elektronicznego, które oblicza koszt przejazdu. Siądź w fotelu kierowcy i zapnij pasy. Przewieź jak najwięcej ludzi i zbierz tyle pieniędzy z opłat za taksówki, aby osiągnąć cele postawione na każdym poziomie. Baw się dobrze dzięki naszej fajnej kolekcji bezpłatnych gier z taksówkami online!

Podobne kategorie