home icon
Przygodowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w ucieczkę! Jest tu aż 51 różnych gier Gry w ucieczkę, na przykład Bob The Robber 4: Sezon 2 & Bob the Robber 2

Doświadcz dreszczyku emocji grając w najlepsze gry Escape online

Gry escape (gry ucieczki) czasem nazywane są też grami w ucieczkę z pomieszczenia. W tej podkategorii strategicznej musisz zrozumieć wszystkie tajemnice i uzbierać podpowiedzi, które pomogą ci w ucieczce z zamkniętego pokoju, laboratorium, więzienia lub innej zamkniętej przestrzeni. Spójrz dookoła i spróbuj użyć przydatnych narzędzi takich jak kilofy, drabiny lub cokolwiek tak użytecznego jak śrubokręt lub pendrive. Szukaj tuneli, okien lub opuszczonych dróg awaryjnych, które mogą stanowić drogę ucieczki. Gry escape zawierają w sobie wiele różnych rodzajów, od komicznych zagadek po przerażające historie rodem z horrorów pełne niespodziewanych i strasznych momentów.

Znajdź drogę ucieczki w naszej kolekcji niesamowitych gier Escape pełnych tajemnic

Jesteś zamknięty gdzieś, skąd nie możesz się wydostać. W tych wskaż-i-kliknij przygodach ucieczki będziesz musiał mieć oczy szeroko otwarte na podpowiedzi i narzędzia. Jeśli będziesz miał szczęście, możesz znaleźć coś, co pomoże ci usunąć zawiasy albo być może uda ci się znaleźć jakiś zszywacz i taśmę klejącą, które pomogą ci wydostać się z pokoju. Jeżeli zauważysz jakieś symbole albo numery nabazgrane na ścianach lub kartkach, zapamiętaj je! Takie podpowiedzi mogę przydać się później.

Graj tylko w najlepsze gry za darmo w sieci na FunnyGames!

Mamy mnóstwo zabawnych gier Escape, w które możesz grać, jeżeli chcesz zrelaksować się od codziennego stresu poprzez świetne gry Escape z zagadkami. Jeżeli uwielbiasz straszne filmy, będziesz mógł się też nieźle nastraszyć grając w dowolną z naszych gier Escape w przerażającym pokoju. Dokonaj wspaniałej ucieczki ze szponów śmierci podczas próby wdarcia się do nawiedzonego domu, opuszczonych stacji kosmicznych, złowrogich laboratorium naukowych, strasznych piwnic i innych. Czy potrafisz znieść presję? Ucieczka będzie wymagać całej twojej pomysłowości!

Podobne kategorie