Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry ukryte obiekty! Jest tu aż 23 różnych gier gry ukryte obiekty, na przykład Hidden Objects Hello Winter & Hidden Objects Hello Love

Graj w darmowe gry z ukrytymi przedmiotami online na FunnyGames

Na FunnyGames mamy dla Ciebie wspaniałą kolekcję gier z ukrytymi przedmiotami. Przeszukuj obrazy, aby znaleźć zagubione przedmioty i wskazówki. Gry z ukrytymi obiektami są również określane skrótami HOG lub HOS (to drugie oznacza sceny z ukrytymi obiektami). Możesz również spotkać się z terminem HOPA (Hidden Objects Puzzle Aventure). Niektóre gry koncentrują się na znajdowaniu przedmiotów ukrytych w scenach, podczas gdy inne zawierają również łamigłówki do rozwiązania i fragmenty obrazków, które musisz złożyć za pomocą znalezionych wskazówek.

Gry z ukrytymi przedmiotami: jak w nie grać

Każde zdjęcie przedstawia scenę, zwykle bardzo zagraconą, z wieloma rozpraszającymi przedmiotami i szczegółami. W gąszczu śmieci przedmioty, których potrzebujesz, są starannie ukryte. Będziesz mieć listę przedmiotów lub panel przedstawiający sylwetki rzeczy, które chcesz znaleźć. Przeszukaj obraz i zbierz wszystkie elementy ze swojej listy. Znalezione przedmioty znikną, co pozwoli ci stopniowo oczyścić scenę.

Nasze gry HOS

Jest wiele zabawnych odmian gier HOS: wolna gra, wyzwania czasowe, przygody paranormalne, tajemnicze dziedzictwo i motywy detektywistyczne. Nie wiesz gdzie zacząć? Najedź kursorem na każdą grę, aby zobaczyć ocenę, jaką otrzymała od innych graczy, lub przeczytaj więcej poniżej.

Ukryte obiekty: tajemnicze przypadki

Popularnym motywem tych gier są tajemnice paranormalne. Wyobraź sobie, że odziedziczyłeś tajemniczą starą rezydencję lub natknąłeś się na nawiedzony dom lub kryptę. Czy nie chciałbyś zbadać tych strasznych miejsc? Odkryj dziwną historię w grze HOS The Stanwick Legacy i zbierz wskazówki potrzebne do odblokowania tajnych drzwi i uzyskania dostępu do zamkniętych części dworu. Możesz także zapoznać się z naszymi innymi grami Tajemnicze Przygody, aby przeszukać jeszcze więcej scen z ukrytymi przedmiotami.

Ukryte obiekty: Detektyw

Detektywi są oczywistym wyborem, jeśli chodzi o te gry polegające na wyszukiwaniu obrazków. Przełączaj się między miejscami zbrodni, interesującymi miejscami i siedzibą, zbierając wskazówki i dowody. Zagraj w zabawną paranormalną serię detektywistyczną Vortex Point i rozwiązuj tajemnicze sprawy związane z dziwnymi wydarzeniami w tym niesamowitym mieście. Lub współpracuj z detektywami Rizzoli i Isles, aby rozwiązać makabryczną zbrodnię w The Masterpiece Murders.

Szukaj więcej ukrytych obiektów

Gotowy żeby zacząć? Przejrzyj naszą kolekcję i znajdź motyw, który Cię interesuje. Spójrz również na pasek boczny, aby wyświetlić inne powiązane tematy i kategorie gier. Miłej gry!

Podobne kategorie