home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry ze zwierzętami! Jest tu aż 190 różnych gier Gry ze zwierzętami, na przykład Butterfly Kyodai & Fall Guys Online

Kolekcjonuj piękne zwierzęta w naszym zbiorze bezpłatnych gier online ze zwierzętami

Na stronach FunnyGames możesz zagrać w gry z pięknej kolekcji gier ze zwierzętami. W tych grach możesz uzbierać wszystkie śliczne zwierzaki, o których marzysz. Zatroszcz się o swoje zwierzęta, naucz je sztuczek, ubieraj je w urocze stroje lub też otwórz schronisko dla zwierząt. Jest tu tak wiele gier i tyle różnych zwierząt do wyboru! Mamy w tej kolekcji i zwierzęta domowe, takie jak koty, psy i króliki, i różne egzotyczne dzikie zwierzęta, takie jak lwy, tygrysy, krokodyle i żyrafy. Jeżeli lubisz zwierzęta, to ta strona z grami jest dla Ciebie!

Zostań weterynarzem w naszych bezpłatnych grach online poświęconych pielęgnacji zwierząt

Chcesz zostać weterynarzem, kiedy dorośniesz? W naszych grach ze zwierzętami możesz dowiedzieć się, jak to jest prowadzić własną klinikę dla zwierząt. Zadbaj o konie, kocięta, szczenięta, ptaki i inne zwierzęta. Daj im lekarstwa i opatrz rany, jeżeli są skaleczone. Możesz umyć i wyczesać ich futro, żeby je oczyścić i sprawić, by wyglądały puszyście. Gdy stan zdrowia wszystkich zwierząt już się polepszy, wtedy możesz wybrać im różnego rodzaju piękne akcesoria dla zwierząt!

Gry Sims ze zwierzętami oraz Farma ze zwierzętami

Mamy też świetną kolekcję gier symulacyjnych 3D ze zwierzętami, w których możesz doświadczyć, jak to jest wędrować po lasach i równinach jako tygrys, lis i wiele innych gatunków dużych i małych zwierząt. Kolekcjonuj zwierzęta na farmie lub zarządzaj własnymi stajniami pełnymi wspaniałych koni. Jakie jest twoje ulubione zwierzę? Przejrzyj naszą kolekcję, na pewno znajdziesz tu gry dla siebie!

Podobne kategorie