home icon
Zręcznościowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w wędkowanie! Jest tu aż 30 różnych gier Gry w wędkowanie, na przykład Rybki! & Fishy Differences

Graj w darmowe gry wędkarskie online na FunnyGames!

Czas na relaks przy zabawnych grach wędkarskich. Zarzuć żyłkę i spróbuj złowić jak największą rybę. Na tej stronie znajdziesz zabawną kolekcję gier wędkarskich. Przeglądaj różne miejsca do wędkowania w naszych realistycznych przygodach wędkarskich lub zagraj w zabawne gry, w których musisz złowić jak najwięcej ryb. W wielu naszych grach możesz zaoszczędzić punkty, aby zebrać wspaniałą kolekcję przynęt, kupić lepsze, mocniejsze żyłki i najnowocześniejsze wędki. Wypłyń swoim jachtem przez ocean, aby doświadczyć ekscytujących połowów w słonej wodzie lub ustaw krzesło nad cichym małym stawem i poczekaj, czy coś złapie twoją przynętę. Nie zapomnij sprawdzić naszej strony gry myśliwskie, aby uzyskać więcej informacji!

Gry wędkarskie: świetna kolekcja

Ludzie łowią ryby z różnych powodów: w celu zdobycia pożywienia, rekreacji, trofeów, a nawet w celu prowadzenia badań populacji i gatunków ryb. Istnieje wiele różnych metod łapania zwierząt wodnych, od wędkowania z wędką, kołowrotkiem, haczykiem i żyłką, po zastawianie specjalnych pułapek, używanie sieci, a nawet łowiectwo podwodne. W tych grach często celem jest zebranie jak największej liczby różnych rodzajów ryb. Możesz zbierać różne ciężarki i przynęty, aby przyciągać różne rodzaje ryb, lub przenosić się w różne miejsca, aby urozmaicić swoje połowy.

Gry wędkarskie: umiejętności i przygoda

Łowienie ryb wymaga sporej cierpliwości, a w naszych bardziej realistycznych grach wędkarskich będziesz musiał także wybrać odpowiednią przynętę i wciągnąć zdobycz odpowiednią techniką, jeśli nie chcesz, aby uciekła. Eksploruj spokojne jeziora, spróbuj łowić na muchę nad rzeką lub zarzuć swoją żyłkę z molo, aby zobaczyć, co możesz złowić. Mamy również wiele wędkarskich gier przygodowych z ekscytującą fabułą do ukończenia. Łów ryby, aby sfinansować nowy sprzęt i lepsze łodzie, abyś mógł kontynuować podróż i odkryć więcej opowieści.

Duża ryba, mały staw

W naszej kolekcji gier z rybami znajdziesz również gry, w których grasz małą rybką. Jedz inne ryby, aby urosnąć, ale unikaj stworzeń większych od ciebie. Jeśli nie będziesz uważać, zostaniesz pożarty! Celem tych gier jest osiągnięcie jak największego rozmiaru. Jest mnóstwo fajnych gier wędkarskich i innych gier związanych z rybami, więc poszukaj swoich kolejnych ulubionych. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Wypróbuj pasek wyszukiwania u góry strony lub przejrzyj nasze powiązane kategorie gier w menu paska bocznego, aby eksplorować witrynę.

Podobne kategorie