home icon
Przygodowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Obrona Wieży! Jest tu aż 68 różnych gier Gry Obrona Wieży, na przykład Clash Royale Online & Chroń królestwo

Zagraj w najlepsze i najbardziej wciągające gry online w obronę wieży (gry tower defence)

Gry w obronę wieży są niezwykle popularną podgrupą gier strategicznych. Armia wrogów jest już w drodze! Maszeruje w kierunku twojej bazy pustą drogą, która wije się przez twoje terytorium. Postaraj się, aby żadna wroga jednostka nie dotarła do wejścia do twojego zamku lub do wioski. Możesz zatrzymać wrogie hordy, budując dla swoich żołnierzy rozmaite wieże wzdłuż drogi. Platformy łucznicze pomieszczą łuczników, którzy będą strzelać do każdego wroga znajdującego się w ich zasięgu. W innych wieżach znajdą się armaty lub też potężni czarodzieje. Będą oni rzucać zaklęcia, aby spowolnić twoich wrogów, zatruć ich lub zamrozić. W niektórych grach w obronie wieży możesz również wezwać posiłki lub wysłać silnego bohatera, aby spotkał się z dowódcą napastników.

Baw się dobrze grając bezpłatnie w niełatwe gry w obronę wież (gry tower defence)

Liczne fale napastników staną Ci na drodze w tych wciągających grach w obronę wieży. Za każdego zabitego wroga otrzymasz niewielką ilość pieniędzy. Wykorzystaj je, aby zakupić ulepszenia swoich struktur obronnych i zwiększyć szanse na przetrwanie. W niektórych grach nieprzyjacielscy żołnierze i potwory mogą również atakować twoje wieże, więc pamiętaj, żeby przeznaczyć budżet również na naprawy. To, czy przetrwasz tę przygodę podczas obrony wież, zależeć będzie od tego, jak zainwestujesz swoje zasoby. Za zdobyte pieniądze i punkty odblokuj różnego rodzaju wieże oraz rozmaite ulepszenia a następnie dokładnie przeanalizuj statystyki każdej wieży, aby wybrać te najbardziej odpowiednie dla każdego kolejnego wyzwania. Powodzenia w niszczeniu napastników w naszych wciągających, bezpłatnych grach online w obronę wież!

Podobne kategorie