home icon
Sport
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Piłka Nożna! Jest tu aż 63 różnych gier Gry Piłka Nożna, na przykład Piłka nożna 1 kontra 1 & Sports Heads Football Championship

Zagraj w gry w piłkę nożną za darmo online na FunnyGames

Tu na FunnyGames mamy bogatą kolekcję darmowych gier w piłkę online! Piłka nożna, znana również jako piłka nożna stowarzyszeń, jest popularnym sportem na całym świecie. Wykiwaj swoich przeciwników i zdobywaj punkty w meczu jeden na jednego lub wybierz własną drużynę piłkarską i spróbuj wygrać mistrzostwa. Przenieś swoich graczy na boisko i zdobywaj zwycięskie bramki dzięki imponującym strzałom. Możesz ćwiczyć strzały z trików, takie jak Whiplash, Triplash lub Bicycle Kick. Przejrzyj naszą ofertę gier piłkarskich, a znajdziesz wiele ekscytujących gier treningowych i turniejowych do wypróbowania. Szukasz więcej gier sportowych? Przejdź do naszej pełnej kolekcji gier sportowych, aby zagrać w nie wszystkie!

Piłka nożna: drużyna i zasady

Piłka nożna to sport zespołowy, w którym grają dwie drużyny po 11 graczy na prostokątnym boisku z prawdziwą lub sztuczną trawą. Boisko ma bramki na każdym końcu. Celem twojej drużyny jest kopnięcie piłki do bramki drużyny przeciwnej i zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnicy. Aby upewnić się, że możesz strzelić gola i awansować na boisku, gracze muszą podawać piłkę między kolegami z drużyny. Możesz uderzyć lub podać piłkę stopami, kolanami, głową lub zatrzymać piłkę, odbijając ją od klatki piersiowej, dotykanie piłki ramionami lub rękami jest niedozwolone. Tylko bramkarz może dotknąć piłki rękami.

Zawody piłkarskie

Piłka nożna jest organizowana na arenie międzynarodowej przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej (FIFA). Organizują mistrzostwa świata kobiet i mężczyzn co cztery lata. Mistrzostwa Świata FIFA to niezwykle popularne wydarzenie sportowe na całym świecie, które zyskuje jeszcze więcej wyświetleń niż igrzyska olimpijskie! Najbardziej prestiżowym konkursem jest Liga Mistrzów UEFA, a finał turnieju był najczęściej oglądanym wydarzeniem sportowym na świecie w ciągu ostatnich kilku lat.

Piłka nożna, ogromna popularność

Wiele osób marzy o zostaniu profesjonalnymi piłkarzami. Nie tylko dlatego, że zarabiasz za uprawianie swojego ulubionego sportu przez cały dzień, ale także dlatego, że wielu czołowych piłkarzy zarabia niezwykle wysokie pensje i są niezwykle sławni! Na całym świecie piłka nożna cieszy się obecnie największą oglądalnością telewizyjną ze wszystkich sportów telewizyjnych, a FIFA szacuje, że 240 milionów osób regularnie gra w piłkę nożną. Chociaż zasady mogły się znacznie różnić, sporty podobne do piłki nożnej istnieją od tysięcy lat, a niektóre z nich były rozgrywane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Piłka nożna: czas na grę!

Wystarczy czytania, czas na zabawę! Przejrzyj naszą sekcję gier piłkarskich i wybierz grę, którą lubisz. Jeśli lubisz gry o mistrzostwach w piłce nożnej, sprawdź również nasze strony mistrzostwa świata i euro football. Jeśli naprawdę chcesz przećwiczyć strzelanie z rzutów karnych, spróbuj wykonać kilka rzutów wolnych w naszej kolekcji gier karny. Baw się dobrze!

Podobne kategorie