home icon
Walki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry snajper! Jest tu aż 17 różnych gier gry snajper, na przykład Warzone Sniper & Sniper Master

Graj w darmowe gry Sniper online na FunnyGames

Ciesz się szeroką gamą pełnych akcji gier snajperskich za darmo na FunnyGames! Tutaj znajdziesz przegląd naszych najpopularniejszych tytułów snajperskich. W tych grach wcielasz się w rolę śmiertelnego zabójcy. Wybierz miejsce, w którym będziesz czekać i użyj lunety karabinu, aby zlokalizować cele. Na każdym poziomie otrzymasz jedną lub więcej misji do wykonania. Upewnij się, że znalazłeś właściwe cele w celowniku, ponieważ po wystrzeleniu pocisków nie możesz ich cofnąć! Zwróć szczególną uwagę na każdą odprawę i upewnij się, że nie marnujesz swoich zadań. W przeciwnym razie następnym celem możesz być Ty!

Kategorie gier snajperskich

Zazwyczaj gry snajperskie dzielą się na dwie ogólne kategorie: gry snajperskie o tematyce wojskowej i gry snajperów zabójców. Wyrusz jako członek specjalnego zespołu operacyjnego i zajmij ukrytą pozycję, aby wrogowie nie mogli cię wykryć. Używając karabinu wyborowego i doskonałego strzelania, będziesz w stanie zbierać informacje i potajemnie strzelać do celów. W grach o snajperach zabójcach będziesz pracować jako płatny zabójca dla wielu podejrzanych pracodawców. W obu grach zazwyczaj będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze na zakup potężniejszych systemów broni.

Taktyka snajperska

Chociaż kluczem do sukcesu jest celne strzelanie, umiejętności kamuflażu i obserwacji są również bardzo ważne dla pomyślnego wykonywania misji. Czasami będziesz musiał czekać i obserwować scenę, aż nadejdzie cel. Innym razem twój cel będzie w zasięgu wzroku, ale będziesz musiał poczekać na idealny moment do strzału. Twój cel może być na przykład gdzieś w tłumie ludzi. Czy zwróciłeś uwagę na szczegóły na odprawie, aby zidentyfikować właściwy cel? W grach z wieloma celami osiągnięcie celu będzie zależało od pozostania niewykrytym. Musisz dowiedzieć się, które zabójstwa są najmniej wykrywalne, aby dać ci czas potrzebny na dokończenie zadania.

Snajper i inne przygody strzeleckie

Mamy również wiele innych gier strzeleckich, które możesz wypróbować. Sprawdź nasze strony strzelanki, aby uzyskać pełny przegląd. Jeśli podoba Ci się pierwszoosobowy aspekt gier snajperskich, koniecznie sprawdź swoją szybkość reakcji i celność w naszych grach FPS! Baw się dobrze!

Podobne kategorie