home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry o miłości! Jest tu aż 35 różnych gier Gry o miłości, na przykład Love Tester & Love Tester 3

Zagraj w najbardziej romantyczne bezpłatne gry online o miłości

Jeśli lubisz komedie romantyczne i historie miłosne, te gry o miłości są właśnie dla Ciebie! Wszystkie te gry dotyczą najpotężniejszej emocji na całym świecie: miłości! W tych grach bohaterki i bohaterowie zakochują się, umawiają się na romantyczne randki, flirtują ze sobą i próbują całować się po kryjomu. Czy możesz pomóc im doprowadzić ich miłosne historie do szczęśliwego zakończenia? Mamy wiele zabawnych gier o miłości z niektórymi z twoich ulubionych postaci i par z kreskówek Disneya i innych seriali.

Przygotuj się na ekscytującą randkę w naszych grach dla dzieci

Twoja postać w tej grze jest szalenie zakochana i umówiła się na randkę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to ten dzień zakończy się pierwszym pocałunkiem! Teraz, gdy spotkanie jest już umówione, serce twojej postaci zaczęło bić mocniej. Nadszedł więc czas, aby okazać twoją przyjaźń! Pomóż zakochanym wybrać ładny strój, wybierz miejsce, postaraj się o trochę dekoracji i włącz romantyczną muzykę, aby stworzyć nastrój. Ta randka będzie taka doskonała, że stanie się początkiem głębokiej i dożywotniej miłości. Twoja rola tutaj się kończy. Doskonała robota, Kupidynie!

Ciesz się naszymi wspaniałymi grami w całowanie po kryjomu i w testy miłości

W naszych grach w całowanie po kryjomu również możesz zagrać Kupidyna. Wszystkie pary w tych grach starają się, aby inni ludzie nie dowiedzieli się o ich romansie, ale tak naprawdę bardzo chcą się pocałować. Wygląda na to, że po prostu siedzą i przyjaźnie rozmawiają, ale gdy zorientujesz się, że nikt nie patrzy, spowoduj, że pocałują się i nikt tego nie zauważy! W naszych testach miłości możesz poddać testom tego, kogo kochasz. Sprawdź, czy jesteście idealne dopasowani czy też może zdarzyć się katastrofa. Miłość wisi w powietrzu dzięki naszym bezpłatnym grom online!

Podobne kategorie