home icon
Walki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry o zombi! Jest tu aż 56 różnych gier Gry o zombi, na przykład Mummy Candies & Głowa zombi

Zagraj w najlepsze darmowe gry z zombie online

Zombie to okropne pożerające ciało upiory, które powstały z grobu. Soczyste mózgi ludzkie są ich ulubionym jedzeniem, ale zrobią wszystko, aby wtopić swoje zęby w twoje członki. Będą nieustannie po ciebie powracać, nawet wtedy, kiedy ich ciała będą się rozpadać! W tych wciągających grach online musisz uciec przed szponami tych głodnych, ropiejących potworów z filmów klasy B. Znajdź kryjówkę i zabarykaduj drzwi i okna, i poszukaj porzuconego miasta, by odnaleźć prowiant, które utrzyma cię przy życiu. Miej na uwadze takie rzeczy, jak jedzenie, zaopatrzenie medyczne oraz dodatkową amunicję. Podczas długich i przerażających nocy będziesz musiał stać na straży, aby trzymać zombie z daleka. Spróbuj oszczędzać amunicję poprzez strzelanie do nieumarłych ciał w głowę. W większości gier wideo, strzał w głowę to najskuteczniejszy sposób zabijania zombie!

Szeroka kolekcja wspaniałych gier survivalowych z zombie

Zagraj w szeroki wybór przygodowych gier z zombie, od zabawnych meczów piłki nożnej, gdzie piłka jest mózgiem, a przeciwna drużyna jest hordą śliniących się zombie, po realistyczne strzelanki pierwszoosobowe pełne mrożących krew w żyłach przerażających momentów. Sprawdź kategorie gier strzelanek z zombie - Dead Zed i inne fajne gry walki z zombie, na przykład: makabryczny eksperyment naukowy lub wirus zamienił większość ludzi w zombie. W jakiś sposób ty uniknąłeś tego losu, ale na jak długo? Zombie po ciebie idą. Wywalcz sobie drogę przez armię ciał i ucieknij dla swojego bezpieczeństwa!

Podobne kategorie