Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Minecraft! Jest tu aż 29 różnych gier Gry Minecraft, na przykład GrindCraft & Block World Online

Darmowe gry Minecraft na FunnyGames

Minecraft to gra dla kreatywnych ludzi. Eksploruj swoje otoczenie i szukaj użytecznych materiałów do zbierania. Możesz wydobywać kamień, rudy, drewno, ziemię, lawę i zbierać roślinność. Użyj tych materiałów, aby tworzyć nowe przedmioty. Wszystkie zebrane przez Ciebie materiały są renderowane jako bloki 3D zwane wokselami i możesz je układać na sobie, aby budować wszystko, co zechcesz: wyspy, wieże, zamki, świątynie i inne. W trybie przetrwania możesz również walczyć z przeciwnikami i potworami. Stwórz sobie różne bronie, zanim zacznie się atak! Aby odkryć więcej gier, w których możesz budować wszelakie konstrukcje, sprawdź nasz katalog gier budowlanych.

Minecraft — graj jak tylko zechcesz

Minecraft został wymyślony przez twórcę gier Markusa Perssona i jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii. Co czyni Minecrafta atrakcyjnym to ogromna ilość swobody, którą mają gracze, jeżeli chodzi o to, co można uzyskać z tej gry. W odróżnieniu od innych gier wideo tutaj nie ma jasno określonego celu, który gracz musiałby osiągnąć. Jak już znajdziesz się w świecie Minecrafta, to ty decydujesz, jak chcesz spędzić swój czas. Możesz skupić się na budowaniu konstrukcji i tworzeniu narzędzi, które będą ci do tego potrzebne. Jeżeli jednak chciałbyś poczuć trochę akcji, wybierz tryb przetrwania i zbuduj sobie schronienie przed zapadnięciem nocy, kiedy to na jaw wychodzą zombie, ogromne pająki, szkielety i inne potwory.

Nasza kolekcja Minecraft

Niektóre nasze gry Minecraft bazują na gotowych mapach, trochę jak tryb przygodowy w oryginalnej grze z kolei inne obracają się wokół tworzenia własnych skórek do Minecrafta. Sprawdź fajną grę Grindcraft Remastered i zobacz czy dasz radę pojąć jak pozyskać wszystkie narzędzia, kreatury i inne przedmioty niezbędne do ukończenia danego poziomu. W Mine Clone 4 możesz zmieniać różne opcje, aby dokładnie ustawić otoczenie, które chcesz eksplorować. Przejrzyj naszą kolekcję i spróbuj ulubionych tytułów innych graczy. Jeżeli spodobały ci się te tytuły, nie zapomnij przejrzeć naszej szerszej kolekcji gier symulacyjnych również tutaj!

Podobne kategorie