Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Samolotowe! Jest tu aż 32 różnych gier Gry Samolotowe, na przykład Airport Buzz & Flight Simulator C-130

Graj w darmowe gry Samolotowe online na FunnyGames.

Na tej stronie znajdziesz wspaniałą kolekcję gier z samolotami. Dla wygody i łatwego wyszukiwania, podzieliliśmy nasze gry samolotowe na różne podkategorie. W naszych symulatorach lotu i grach lotniczych można pilotować różne rodzaje samolotów i spróbować wystartować i wylądować bezpiecznie. Nasza kolekcja gier latanie i wymijanie koncentruje się na unikaniu samolotów wroga i pocisków. Postaraj się ominąć fale napastników i strzelaj, aby zniszczyć samoloty i śmigłowce wroga. Jeśli chcesz spróbować pilotażu helikoptera, możesz sprawdzić naszą stronę gry helikopter!

Gry samolotowe: Zarządzanie lotniskiem

Inna popularna kategoria gier samolotowych obraca się wokół zarządzania lotniskiem. W tych tytułach Twoim obowiązkiem jest dopilnowanie, aby wszystkie samoloty bezpiecznie wylądowały na właściwych lądowiskach. Zawieź swoich pasażerów na lotnisko i z powrotem, a następnie skieruj samoloty z powrotem na pas startowy, aby znów mogły odbyć lot. Uważaj, bo im większe staje się Twoje lotnisko, tym większą liczbą samolotów będziesz musiał zarządzać. Sprawy szybko staną się dość gorączkowe, chyba że zachowasz kontrolę. Upewnij się, żeby nie doszło do żadnego wypadku!

Samoloty: krótka historia

Lot od zawsze fascynował ludzi. Pod koniec 1700 roku we Francji balony wypełnione gorącym powietrzem i gazem po raz pierwszy z powodzeniem uniosły ludzi z ziemi w przestworza. Pod koniec XIX wieku niemiecki pionier lotnictwa Otto Lilienthal studiował lot bocianów i innych ptaków, aby zbudować szybowce przypominające ptaki. Jego liczne udane loty szybowcami przyniosły mu miano "latającego człowieka". Jednak prawdziwe wynalezienie lotu nastąpiło na początku 1900 roku, kiedy bracia Wright wykonali pierwszy udany kontrolowany lot ślizgowy w 1902 roku, a następnie pierwszy udany lot samolotem napędzanym silnikiem w 1903 roku. Chociaż samoloty odegrały bardzo ważną rolę w II wojnie światowej, były również używane podczas I wojny światowej do misji zwiadowczych, a nawet do przeprowadzania ataków.

Gry samolotowe: wzbij się w niebo

Niezależnie od tego, czy chcesz zarządzać lotniskiem, dostarczać ładunki i pasażerów, czy pilotować samolot wojenny i zostać asem przestworzy, na tej stronie znajdziesz wiele przyjemnych gier do wypróbowania. Nie zapomnij zajrzeć do powiązanych kategorii na pasku bocznym, aby odkryć jeszcze więcej gier z udziałem wielu różnych typów samolotów. Miłej gry!

Podobne kategorie