Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier bezczynne gry! Jest tu aż 18 różnych gier bezczynne gry, na przykład Idle Farm & Piñata Muncher

Graj w darmowe gry idle online na FunnyGames

Gry bezczynne (lub po prostu gry idle) to gry, w których wykonujesz niewielką czynność, taką jak klikanie elementów, aby zarabiać pieniądze. Następnie możesz zacząć kupować przedmioty lub postacie, które pomogą ci szybciej zdobyć nagrody. Po chwili możesz wyjść z gry i pozostawić ją w trybie „bezczynności”, ponieważ automatycznie zbiera ona walutę. Zaglądaj od czasu do czasu, aby kupować nowe przedmioty i ulepszenia, aby Twoje zarobki szybowały w górę!

Przygody bezczynne

Te proste gry wideo są czasami nazywane grami przyrostowymi, ponieważ stale zwiększasz swoje zarobki. Z każdym wzrostem zyskujesz coraz więcej. Zacznij od klikania przedmiotów, aby zebrać monety i kupić nowe budynki, fabryki, restauracje, bohaterów, a nawet planety. Możesz zbierać dochody z działek rolnych, wynajmowanych domów lub wysyłając górników, aby wykopali dla Ciebie rudę. Im więcej posiadasz, tym więcej zarabiasz!

Spraw, aby gra stała się bezczynna

Przejdź przez fazę „grindowania”, w której musisz ręcznie klikać, aby zarabiać i przeszukiwać menu pod kątem ulepszeń i przedmiotów potrzebnych do zautomatyzowania zbierania monet. Zwykle będzie to zależne od czasu. Zaczynasz od małych przyrostów — na przykład jeden cent na sekundę. Jeśli chcesz zostać miliarderem, musisz działać trochę szybciej! Skróć czas potrzebny na zebranie waluty i zwiększaj zarobioną kwotę z każdym przyrostem czasu. Używaj jednak swoich monet mądrze, ponieważ niektóre ulepszenia są cenniejsze i wydajniejsze niż inne. Upewnij się, że wybierasz tylko te ulepszenia, które będą się zwracać wielokrotnie!

Bezczynne gry z klikaniem

Nie wiesz, od czego zacząć? Najedź kursorem na każdą grę, aby wyświetlić ocenę, którą przyznali jej inni gracze, i znajdź popularny tytuł do zagrania. Co powiesz na odblokowywanie coraz większej liczby pokoi hotelowych i ulepszanie mebli, aby zarobić coraz bardziej skandaliczne kwoty w grze Habbo Clicker? Albo, dlaczego nie koronować się na króla zombie i nie niszczyć coraz bezpieczniejszych kryjówek w grze Zombidle? Przejrzyj naszą kolekcję gier bezczynnych i gier w klikanie i znajdź tytuł lub motyw, który Ci się podoba. Ile uda Ci się zebrać?

Podobne kategorie