home icon
Przygodowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Symulacja! Jest tu aż 162 różnych gier Gry Symulacja, na przykład Farmington & Idle Farm

Graj w gry symulacyjne za darmo online na FunnyGames

Gry symulacyjne to gry, które są oparte na prawdziwym życiu i pozwalają graczom doświadczyć lub przećwiczyć pewne czynności. Na tej stronie znajdziesz dużą kolekcję gier symulacyjnych obejmującą wiele różnych podgatunków. W życiu zawodowym gry symulacyjne i symulacje komputerowe są używane do takich rzeczy jak trening, analiza i przewidywanie, ale mogą być też używane po prostu dla zabawy. Poniżej przedstawiamy nieco więcej informacji o naszych najpopularniejszych grach symulacyjnych

Symulacja Jazdy i Parkowania

W tych grach gracz może wybrać spośród wielu samochodów sportowych, wozów strażackich, policyjnych, ciężarówek, karetek pogotowia i innych specjalistycznych pojazdów, którymi może kierować. Gracze mogą zwiedzać parki kaskaderskie, jeździć po polnych drogach, górskich ścieżkach lub ulicami realistycznego miasta. W naszej kolekcji symulatorów parkowania, gracz musi przeprowadzić swój pojazd przez zatłoczony parking i wjechać nim na wyznaczone miejsce. Dla naszego pełnego przeglądu gier samochodowych, gracze mogą przejść do tej strony.

Symulacja Szpitala i Chirurgii

W grach takich jak seria Operate Now, gracz jest wyspecjalizowanym chirurgiem i musi wykonać serię ratujących życie operacji. Gracz ma do dyspozycji zespół personelu medycznego, który go wspiera. Celem tych gier jest wybranie odpowiednich narzędzi chirurgicznych i staranne wykonanie prawidłowych zabiegów.

Symulacje wojenne

Ta kategoria jest bardzo popularna i obejmuje różne epoki historii ludzkości, jak również gatunek sci-fi, w którym wojny kosmiczne rozgrywają się w przyszłości lub w innym wszechświecie. W tych grach gracz musi uważnie zarządzać swoimi zasobami, inwestując w broń, żołnierzy, fortyfikacje, zapasy i badania technologiczne. Celem jest obrona bazy przed wrogami i zdobycie większego terytorium. Kliknij tutaj}(tag: 113), aby zobaczyć pełną stronę z grami wojennymi.

Symulacja Zarządzania i Budowy

Inną popularną kategorią, która obraca się wokół zarządzania funduszami i zasobami są gry, w których musisz zbudować miasto. Czasami gry te łączą się również ze strategią i grami wojennymi, ponieważ gracze mogą być zmuszeni do obrony swojego miasta przed wrogimi atakami, jednocześnie starając się je rozbudowywać. Inne symulatory budowania, takie jak popularny Sim City, polegają wyłącznie na zarządzaniu ludźmi, przestrzenią i zasobami finansowymi, by zachować zdrową gospodarkę i zbudować dobrze prosperujące miasto.

Symulacja Farmy

W tych grach gracz często kupuje lub dziedziczy zniszczoną farmę. Z pomocą grupy przyjaznych postaci, gracz może odbudować farmę, dokupić dodatkowe ziemie i zacząć przekształcać stare podwórko w dobrze prosperujący biznes. Możesz zobaczyć naszą pełną kolekcję gier Farma na tej stronie.

Symulacja polowania

Symulacje polowań występują w dwóch rodzajach. Gracz albo wciela się w rolę ludzkiego myśliwego przemierzającego lasy lub równiny, by zastrzelić lub uwięzić jakąś zwierzynę, albo może doświadczyć życia drapieżnika, takiego jak tygrys czy lis, i polować na małe ofiary w jednym z naszych symulatorów zwierząt

Nasze gry symulacyjne

Wszystkie nasze gry symulacyjne są grami przeglądarkowymi i można w nie grać bezpośrednio odwiedzając stronę i klikając na grę, bez konieczności pobierania czegokolwiek. Każdy może zacząć grać od razu. Baw się dobrze!

Podobne kategorie