home icon
Platformowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Fireboy i Watergirl! Jest tu aż 5 różnych gier Gry Fireboy i Watergirl, na przykład Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna 5: Elementy & Ognisty Chłopak i Wodna Dziewczyna

Gry Fireboy i Watergirl -zagraj w pełną serię gier!

Na tej stronie znajdziesz pełną kolekcję gier Fireboy i Watergirl. Fireboy i Watergirl tworzą wspaniałą drużynę z ich połączonymi supermocami żywiołów. W każdej z części serii gier przeprowadzisz naszych bohaterów przez różnego rodzaju dziwne świątynie i labirynty. Będą musieli użyć inteligencji oraz współpracować aby ujść z życiem z każdego wymagającego etapu gry.

Jak grać w Fireboy i Watergirl

Twoim celem jest pomoc bohaterom, zbieranie takich samych diamentów oraz odnalezienie odpowiedniego wyjścia bez utraty zdrowia. Fireboy jest odporny na lawę, ale zmieni się w proch po dotknięciu wody. Watergirl jest w stanie przechodzić przez wodę, ale wyparowuje po dotknięciu lawy. Baseny trucizny są śmiertelne dla obydwu bohaterów. Używaj przełączników i guzików, aby aktywować zapadnie i windy.
Ta popularna seria gier została stworzona przez programistę Oslo Albeta. Jeśli chcesz wypróbować inne gry platformowe, znajdziesz nasz katalog tutaj.

Graj sam lub współpracuj z przyjaciółmi.

Fireboy i Watergirl umożliwiają grę dla dwóch osób. Możesz dzielić klawiaturę z przyjacielem bądź rodzeństwem aby grać razem. Możesz też grać sam kontrolując obydwoje bohaterów. Używaj przycisków WASD, aby biegać i skakać jednym bohaterem oraz strzałek, by kierować drugim. Niezależnie od Twojego wyboru, współpraca między bohaterami jest niezbędna. Bez tego nie przetrwasz! Nie tylko dlatego, że Fireboy nie może zbierać niebieskich diamentów, a Watergirl czerwonych, ale również ze względu na to, że aby ukończyć poziom, dwoje bohaterów musi dotrzeć do wyjścia. Jeżeli jeden z bohaterów zginie, obydwoje muszą rozpocząć poziom od nowa. Dodatkowo, bohaterowie mogą rozpoczynać poziom z różnych lokalizacji. Będziesz musiał odnaleźć odpowiednie przełączniki lub stanąć na odpowiednich przyciskach, aby otworzyć drzwi i aktywować windy dla siebie nawzajem.
Chcesz zagrać z przyjaciółmi w inne gry? Sprawdź nasze podsumowanie gier opartych na współpracy 2-osobowych na!

Wszystkie części gier serii Fireboy i Watergirl.

W pierwszej cześci serii Fireboy i Watergirl wyruszają do Świątyni Puszczy. Tytuł ten pierwotnie wypuszczono w 2009 roku. Kolejno, nasi bohaterowie w poszukiwaniu diamentów trafiają do Świątyni Światła (2010). Trzecia część prowadzi bohaterów do Świątyni Kryształów (2013). Ekscytująca wyprawa do Świątyni Lodu ukazała się w 2014 roku. Cztery oryginalne tytuły należały do gier flash, więc w 2018, Albert stworzył uaktualnioną wersję w formacie HTML5 tych tytułów. Piąta część pojawiła sie w 2019 roku Fireboy i Watergirl: Żywioły.

Podobne kategorie