home icon
Zręcznościowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w latanie! Jest tu aż 65 różnych gier Gry w latanie, na przykład Duck Life 3: Evolution & Rise Up Online

Zagraj w najlepsze bezpłatne gry w latanie online na stronach FunnyGames

Na stronach FunnyGames możesz grać we wszystkie rodzaje wspaniałych gier lotniczych. Startuj z lotniska i lataj samolotem w jednej z wielu naszych symulacyjnych gier 3D. Kontroluj trasę przelotu i bezpiecznie wyląduj w miejscu docelowym. W tych grach możesz pilotować wszelkiego rodzaju ciekawe pojazdy latające, w tym helikoptery, balony na gorące powietrze, szybowce, klasyczne samoloty bojowe i odrzutowce wojskowe. Gry w latanie obejmują również tytuły, w których możesz kontrolować latających super-bohaterów lub ptaki. Trzepocz skrzydłami, aby przelecieć przez poziomy unikając wszelkich zagrożeń.

Ciesz się ogromną kolekcją fantastycznych gier w latanie

Przetestuj swoje umiejętności pilota w jednej z naszych wielu gier dla asów lotnictwa lub bujaj się w grach balonowych Amigo Pancho i wymijaj wszystkie przeszkody. Nasze bezpłatne gry w latanie stanowią podgatunek gier zręcznościowych, więc tak naprawdę wymagają pewnych umiejętności. Start to tylko pierwszy krok. Gdy samolot znajdzie się w powietrzu, to przed tobą pojawi się zadanie bezpiecznego wylądowania. Zakończ swoją transatlantycką podróż bez żadnych wypadków, na pasie lotniska. Podobnie, jeżeli twój helikopter będzie w locie, to przed tobą będzie lądowanie. Czy potrafisz posadzić śmigłowiec precyzyjnie na lądowisku? Baw się dobrze grając we wszystkie wspaniałe gry symulujące loty, gry szkoleniowe i gry z helikopterami, które mamy dla Ciebie na stronach FunnyGames. Przeglądaj te strony i znajdź swoje nowe ulubione gry. Nadszedł czas odlotu. Przejmij kontrolę w kabinie załogi i skieruj się w przestworza!

Podobne kategorie