Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w obcego! Jest tu aż 18 różnych gier Gry w obcego, na przykład Transmorpher 3 & Cowboy vs Martians

Zagraj w ogromną kolekcję online gier z kosmitami

W tych grach z kosmitami nie ma wątpliwości, że gatunki pozaziemskie istnieją. W niektórych z tych gier obcy dotarli nawet na Ziemię! Lataj pojazdami UFO, pomóż sympatycznym małym kosmitom naprawić ich statek kosmiczny i odnaleźć drogę do domu lub zwalczaj wrogie statki kosmiczne w ekscytującej bitwie o losy planety. W niektórych grach jesteś człowiekiem, a w wielu innych możesz grać jako kosmita z niesamowitymi możliwościami zmiany kształtu, zdolnością telekinezy i nie tylko!

Zbadaj kosmos w naszych bezpłatnych grach z kosmitami

Krąży wiele plotek o tym, że kosmici przybyli na Ziemię, aby porywać ludzi i przeprowadzać na nich badania. Istnieją opowieści o obserwacjach pojazdów UFO, istnieje także teoria spiskowa o obiekcie wojskowym Area 51 oraz o tajemniczym „latającym spodku”, który podobno rozbił się w Roswell. Niezależnie od tego, czy wierzysz w kosmitów, koncepcja inteligentnych obcych form życia wydaje się przemawiać do wyobraźni! Poznaj kosmos w naszych grach symulujących loty kosmiczne. Podróżuj do obcych światów lub użyj swojego statku kosmicznego do walki z inwazją obcych. Po każdej rundzie ulepszaj swój statek kosmiczny używając coraz potężniejszej technologii!

Baw się grając w najlepsze gry o kosmitach dla dzieci na stronach FunnyGames!

W wielu innych naszych grach trzeba pomagać w powrocie do domu różnym sympatycznym małym zielonym ludzikom. Musieli oni awaryjnie lądować na naszej planecie, a ich statek jest zepsuty. Przeszukaj okoliczne tereny, aby zebrać brakujące części i pomóż kosmitom odbudować ich statek w tych zabawnych platformówkach i grach logicznych. Zagraj w te i wiele innych fajnych bezpłatnych gier z kosmitami na stronach FunnyGames! Baw się dobrze!

Podobne kategorie