home icon
akcji
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry kowbojskie! Jest tu aż 8 różnych gier Gry kowbojskie, na przykład Gun Blood & Cowboy vs Martians

Graj w kowbojskie gry za darmo na FunnyGames

Przemierzaj Dziki Zachód w naszej ofercie fajnych gier kowbojskich. Oswajaj dzikie konie, chroń swoje bydło i strzelaj do wrogów w serii zabójczych pojedynków strzeleckich. Odwiedź salon, aby zagrać w karty i wygrać kilka partii hazardowych, ale kiedy wybuchnie pijacka bijatyka lub gang bandytów wjedzie do miasta, musisz być gotowy ze swoim rewolwerem. (I na wypadek, gdyby ktoś próbował oszukiwać, oczywiście ...!) W wielu naszych grach kowbojskich odbywają się pojedynki strzeleckie. Pełen przegląd gier strzeleckich znajduje się na tej stronie!

Kowboje na pokazie rodeo

Kowboj to ktoś, kto prowadzi stado i chroni bydło, ale ma także inne zadania na ranczo, takie jak naprawa ogrodzeń i oswajanie koni. Dla współczesnych kowbojów pokazy rodeo są miejscem, w którym można pochwalić się bardziej spektakularnymi umiejętnościami, które są częścią życia na ranczo, takimi jak jazda bronc, zapasy, wyścigi beczkowe i konkurencje z linami, aby zademonstrować umiejętności z lasso.

Kowboje i Westerny

Jednak w hollywoodzkich Westernach postać kowboja stała się bardzo romantyczna, a opowieści obracały się wokół zemsty, w których niezwykle niezależni i rycerscy jeźdźcy ratują dziewczęta z opresji i wymierzają sprawiedliwość w ekscytujących scenach walki z bronią. „Pojedynek w samo południe” to podstawa Westernowego pojedynku między dobrym a złoczyńcą.

Westernowe krzyżówki gatunkowe

Na tej stronie znajdziesz gry kowbojskie inspirowane Westernami zawierające szybkie pojedynki strzeleckie i pościgi na koniach. Włóż swoje niebieskie jeansy i buty z ostrogami, osiodłaj konia i nie zapomnij swojego kowbojskiego kapelusza. Czy pokonasz przeciwników w grze wymagającej umiejętności Gun Blood? Podróżuj przez stary Teksas i pochwal się swoimi umiejętnościami gry w pokera w każdym saloonie cowtown, w grze Governor of Poker 2. Mamy również wiele fajnych gier crossover z kowbojami walczącymi z kosmitami i zombie, gotującymi i dostarczającymi burgery oraz strzelającymi z łuku. Miłej gry!

Podobne kategorie