home icon
Przygodowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Stickman! Jest tu aż 64 różnych gier Gry Stickman, na przykład Vex 4 & Vex 3

Zagraj w darmowe gry online stickman na FunnyGames!

W FunnyGames mamy ogromną kolekcję gier stickman. Biorąc pod uwagę ostatnie postępy w grafice gier 3D, kto by pomyślał, że skromny stickman jest ciągle żywy w świecie gier online? Jednak od czasu sukcesu bijatyk Xiao Xiao, te fajne rysunkowe ludziki można znaleźć w wielu głównych gatunkach casualowych gier, w tym w strzelankach, i grach snajperskich, przygodowych grach akcji i platformach oraz oczywiście w bijatykach.

Gry Stickman: proste, ale skuteczne

Stickmen to bardzo proste rysunki przedstawiające ludzi. Ciało, ręce i nogi są przedstawiane jako linie lub paski, a głowa jest dużym kołem. To niezwykle podstawowy projekt, ale bardzo skuteczny i łatwy do rozpoznania. Stickmany są często używane w piktogramach i scenopisach, ale to proste przedstawienie pozwala również projektantom gier na stosunkowo łatwe przekształcenie ich koncepcji w grywalne gry. Mimo iż są takie proste, ze wciągającą fabułą, dobrą muzyką i fajnymi efektami specjalnymi, postacie te mogą naprawdę ożywić akcję!

Serie gier Stickman i gatunki

Poniżej możesz przeczytać więcej o niektórych z naszych najpopularniejszych gatunków i serii stickman.

Vex

Nasze gry Vex to ekscytująca seria akcji z płynną grafiką i wieloma wymagającymi poziomami platformówka. Nacisk kładziony jest na umiejętności i zwinność gracza, ponieważ wykonywanie trudnych zadań pozwala nie tylko odblokowywać nowe poziomy i trofea, ale także wyższe poziomy trudności.

Sift Heads

Filmy noir spotykają stickmany w grach Sift heads. Podążaj za swoją główną postacią przez serię kryminalnych napadów, biegając i strzelając do wielu przeciwników. Zabij lub zgiń w tych przygodowych strzelankach.

Fancy Pants

Gry Fancy Pants Adventure to platformowa seria miłych przygód z udziałem stickmana z fajnymi spodniami. Biegaj, skacz i znajdź drogę przez magiczne portale, ale uważaj na kolce i pająki!

Stickman Ragdoll

Gry Ragdoll to popularny podgatunek gier stickman. Rzucaj dookoła chybotliwego stickmana lub użyj lin, aby wykonywać szalone skoki i akrobacje, mając ubaw z komicznego trzepotania i machania. Na przykład spróbuj gry Hanger Online.

Stickman Archer

Są to często gry łucznicze, w których musisz zestrzelić innych stickmenów jak najszybciej za pomocą łuku i strzał. Wyceluj i pozwól strzałom latać, zanim przeciwnicy zobaczą szansę na oddanie strzału!

Podobne kategorie