home icon
akcjiz potworami
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier straszne gry! Jest tu aż 21 różnych gier straszne gry, na przykład Slenderman Must Die: Abandoned Graveyard & Slenderman Must Die Silent Streets

Graj w najlepsze straszne gry za darmo online na FunnyGames!

Jeśli łatwo Cię wystraszyć, być może nasza kolekcja przerażających gier nie jest dla Ciebie. Ale dla tych, którzy nie są tchórzami, niech przejrzą nasz katalog najbardziej przerażających gier pełnych strachów i zjawisk paranormalnych. Przerażające obrazy, jump scare'y, historie o duchach — czy jesteś na tyle odważny, aby stawić im czoła? Mamy gry akcji lub przygodowe, w których musisz przedrzeć się przez nawiedzony dom lub straszną starą rezydencję, aby znaleźć wyjście, ekscytujące gry typu escape room i mnóstwo zabawnych gier horrorowych! Czy to już noc Halloween? Niezależnie od tego, czy przerażają Cię demoniczne animatroniki, domy duchów czy opętane lalki, mamy grę, od której zajeżą ci się włosy na karku!

Straszne gry pełne rzeczy, które pojawiają się w nocy

W naszej kolekcji gier Nawiedzone Domy możesz odkrywać wszelkiego rodzaju budynki zamieszkane przez duchy zmarłych. A może chcesz odstraszyć niektórych gości własnym nawiedzeniem w grach takich jak Haunt the House, w których musisz pomóc bezcielesnemu zmarłemu powstrzymać nowych mieszkańców.

Straszne postacie z gier

Jeśli lubisz historie o duchach i nadprzyrodzone tajemnice, to co powiesz na potworne gry z wampirami, zombie, wilkołakami i czarownicami. Oprócz klasycznej obsady przerażających postaci z filmu i fikcji możesz także zagrać w gry z nowszymi postaciami z gatunku, takimi jak postać Slendermana. W naszych grach Slenderman będziesz musiał uciec ze szponów tej nienaturalnie szczupłej i wysokiej widmowej postaci bez twarzy.

Naprawdę przerażające gry: przetrwaj noc

Najgorsze potwory wychodzą po północy. Czy jesteś przerażony złymi zabawkami i całkowicie przerażony okropnymi klaunami? Więc lepiej nie przyjmować tej pracy jako nocny strażnik u Freddy'ego. Monitoruj opętaną animatronikę w naszych {grach Five Nights at Freddy’s}(tag: 1936), aby uniemożliwić im dotarcie do Twojego biura, inaczej nie przeżyjesz nocy. Walcz z nieumarłymi w nocy i umocnij swoją kryjówkę w nocy w naszych grach z zombie lub sprawdź jedną z naszych wielu gier Mysterious Adventure, aby poznać wiele innych niesamowitych historii, które przyprawią Cię o dreszcze!

Podobne kategorie