home icon
akcjiAnime
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Naruto! Jest tu aż 1 różnych gier Gry Naruto, na przykład Naruto: Dating Sim

Graj w najlepsze gry Naruto za darmo online na FunnyGames!

Naruto to popularna i długa seria mangi autorstwa artysty i pisarza Masashi Kishimoto. Na FunnyGames, możesz grać w szeroki wybór gier opartych na serii mangi i anime. Ponieważ manga to komiks akcji o ninja, większość z nich to gry walki i przygodowe w stylu arcade'owym. Więcej gier opartych na popularnej japońskiej serii kreskówek znajdziesz w naszym przeglądzie gier anime. Tutaj znajdziesz naszą kolekcję gier ninja.

O czym jest Naruto?

Naruto wychodził od 1999 do 2014 roku w Weekly Shonen Jump, najpopularniejszym magazynie o mandze w Japonii. Serial opowiada o młodym ninja o imieniu Naruto Uzumaki, którego ciało wykorzystano do zapieczętowania ducha potężnego lisa-demona o imieniu Dziewięć Ogonów. Wielu ludzi bało się go w jego rodzinnym mieście Konoha. Naruto musi nauczyć się kontrolować niesamowitą moc lisa demona i walczyć z różnymi supermocnymi złoczyńcami, którzy chcą zniszczyć jego wioskę. Marzeniem Naruto jest zostać Hokage lub przywódcą wioski i zdobyć szacunek swoich pobratymców.

Serie anime i spin-offy

Seria spodobała się na arenie międzynarodowej i wkrótce została zaadoptowana w postaci serialu telewizyjnego. Pierwsza połowa powstałego serialu anime była emitowana jako Naruto, a druga część serialu była emitowana pod tytułem Naruto: Shippuden. Po zakończeniu oryginalnej mangi rozpoczęła się nowa seria - Boruto: Naruto Next Generations. Boruto, skupia się na dzieciach głównych bohaterów oryginalnej serii.

Jak grać w gry Naruto

Walki i uczenie się zaawansowanych technik ninja stanowią dużą część historii, dotyczy to również naszych gier Naruto. Naucz się różnych technik ninja i walcz z przeciwnikami z pomocą Naruto, Sakury, Sasuke, Kakashiego, Rocka Lee i wielu innych postaci z tej serii. Możesz także zmierzyć się z postaciami z innych popularnych serii anime, np. W grze Anime Fighting. Miłego grania!

Podobne kategorie