home icon
akcjikomiksowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Spiderman! Jest tu aż 2 różnych gier Gry Spiderman, na przykład Subway Spider Kid & Lego: Ultimate Spider-Man

Gry Spiderman — graj online za darmo na FunnyGames

W grach Spiderman występuje przyjazny Spiderman z sąsiedztwa i wielu jego zdecydowanie mniej przyjaznych nemezis, takich jak Kingpin, Doctor Octopus, Venom i Hobgoblin. Spiderman rozpoczął karierę jako superbohater komiksu w 1962 roku, ale od tego czasu pojawił się w grach komputerowych, serialach animowanych, a nawet trafił do kin. Sprawdź naszą kolekcję gier z udziałem tego dowcipnego człowieka pająka lub wypróbuj jedną z naszych innych gier o superbohaterach Marvel i Avengers.

Spider man, radioaktywny człowiek pająk

Spiderman jest alter ego nerda licealisty Petera Parkera, osieroconego nastolatka, który mieszka w Nowym Jorku ze swoją ciotką May Parker. W wyniku wypadku laboratoryjnego Peter zostaje ugryziony przez radioaktywnego pająka, który daje mu niesamowitą moc pajęczaka. Staje się silniejszy, szybszy, może strzelać pajęczynami z nadgarstków, a jego dłonie i stopy przylegają do ścian i innych powierzchni, umożliwiając mu wspinanie się tak jak pająk.

Nastoletni bohater

Spiderman przecierał nowe szlaki, gdy po raz pierwszy pojawił się w latach 60, ponieważ był nastoletnim superbohaterem, który działał na własną rękę, bez dorosłego mentora. Wcześniej nastoletnie postacie superbohaterów pojawiały się w komiksach tylko jako pomocnicy dorosłych bohaterów. Jako Spiderman, Peter Parker nie tylko musi zajmować się superzłoczyńcami, ale musi także radzić sobie z prześladowaniami w szkole średniej, pracami domowymi, nigdy nie mając wystarczającej ilości pieniędzy i jego sympatią do Mary Jane Watson.

Alternatywne postacie Spiderman i crossovery superbohaterów

Niedawny film Spider-Verse przedstawił nowym fanom cały zestaw różnych postaci Spiderman z szeregu alternatywnych wszechświatów, takich jak Spiderman Noir, Miles Morales i Spider-Gwen. Oprócz współpracy z alternatywami z multiwersum Marvela Spidey często współpracuje również z superbohaterami z innych serii, takich jak Iron Man i Hulk. Sprawdź zabawną grę {Superhero.io}(game: 113935) i zobacz, ile postaci Marvela możesz odblokować, lub zagraj w arcade'ową bijatykę Marvel Tribute z wieloma różnymi bohaterami. Miłego grania!

Podobne kategorie