home icon
akcji
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry horrory! Jest tu aż 33 różnych gier Gry horrory, na przykład Ucieczka z domu Freddy'ego & Escape Mystery Room

Graj w darmowe horrory online na FunnyGames

Jeśli przypadkiem lubisz się dobrze wystraszyć, to jest to strona dla Ciebie! Tutaj znajdziesz kolekcję przerażających horrorów, które zapewnią Ci rozrywkę. Przeglądaj nawiedzone domy i inne tajemnicze miejsca, aby przeżyć paranormalne przygody. Pokonaj przerażające potwory z klasycznych horrorów lub daj się ponieść sprytowi i woli zmierzyć się z bardziej nowoczesnymi kreaturami, takimi jak zabójcza lalka Chucky czy złowieszczy Slenderman. Jeśli jesteś fanem tego gatunku, znajdziesz tu mnóstwo emocji. Możesz także udać się po więcej strasznych gier!

Gry grozy - paranormalne strachy

Ciemne noce i straszne lokale, niektórzy po prostu uwielbiają historie o złych potworach i upiornych nawiedzeniach. Wampiry, czarownice, zombie i inne postacie okultyzmu, znajdziesz je w naszych horrorach i grach z nawiedzonymi domami. Staraj się nie zostać zjedzonym ani przeklętym na wieczność! Wiele naszych gier z ukrytymi przedmiotami zawiera również dziwne rezydencje, starożytną magię i inne nadprzyrodzone zjawiska. Zajrzyj do naszej kolekcji gier HOS na tej stronie i zobacz, czy uda ci się wyjść z tego żywym!

Horrory - współczesne potwory

Niektóre horrory zawierają wspólczesne potwory. Slenderman, postać z creepy-pasty - nienaturalnie wysoki i chudy humanoidalny stwór bez twarzy - stał się tak dobrze znanym przedmiotem mitu internetowego, że ma własną kolekcję gier wideo. Czy przetrwasz przywołanie tej demonicznej postaci w naszych grach Slenderman? Inną współczesną serią horrorów jest Five Nights at Freddy’s. Podjąłeś pracę jako ochroniarz w restauracji Freddy'ego, ale jest coś strasznie nie tak z animatronicznymi zabawkami robotami w tym miejscu… Czy będziesz w stanie przetrwać swoją zmianę? Nie pozwól, aby światła zgasły…!

Nasza kolekcja gier horrorów

Mamy szeroki wybór zabawnych i przerażających horrorów z postaciami z klasyków horrorów, takich jak Freddy Krueger, po morderczą lalkę Chucky. Od zombie i wampirów po bezgłowych jeźdźców - przejrzyj naszą stronę i znajdź tylko upiory, których szukasz. Załóż słuchawki i wyłącz światło, bo czas zacząć grać… jeśli się odważysz!

Podobne kategorie