home icon
Sport
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Boks! Jest tu aż 1 różnych gier Gry Boks, na przykład Ultimate Boxing

Graj w gry bokserskie za darmo na FunnyGames

W naszej kolekcji gier bokserskich możesz wejść na ring i spróbować pokonać wszystkich przeciwników w serii pojedynków jeden na jednego. Boks jest popularnym sportem walki, w którym dwóch sportowców walczy ze sobą na podwyższonej platformie zwanej ringiem bokserskim. Wybierz grę bokserską i spróbuj wygrać, znokautując przeciwnika. Walczysz technicznie, okładasz pięściami czy skracasz dystans? Wybierz strategię i spróbuj wygrać mistrzostwo! Jeśli chcesz zagrać w naszą pełną kolekcję gier sportowych, wejdź (tutaj){tag:440).

Zasady w boksie

Każdy bokser musi nosić rękawice i nie może kopać, uderzać głową ani się trzymać. Oprócz zakazu uderzania poniżej pasa bokserzy zostaną zdyskwalifikowani lub faulują za uderzenie w szyję lub tył głowy przeciwnika. Walka jest podzielona na kilka rund trwających trzy minuty, zwykle z maksymalnie 9 do 12 rund, chociaż mecz może się zakończyć wcześniej.

Wygrywanie walki bokserskiej

Jeśli znokautujesz przeciwnika i nie będzie on w stanie kontynuować walki w ciągu 10 sekund, wygrywasz. Podczas walki panel sędziów przyznaje każdemu wojownikowi punkty na podstawie ich dokonań. Jeśli żaden z bokserów nie zostanie znokautowany, karty wyników sędziów określają zwycięzcę. Dopiero, jeśli wyniki będą takie same, mecz zakończy się remisem.

Taktyki bokserskie

Bokserzy są ogólnie podzieleni na trzy typy. Zaawansowani technicznie bokserzy mają tendencję do utrzymywania dystansu i znoszenia przeciwników szybkimi uderzeniami i sprytną pracą nóg. Bokserzy techniczni mają przewagę nad cepiarzami, którzy wolniej się poruszają, ale zadają najbardziej niszczycielskie ciosy. Ze względu na ciężkie walenie, cepiarze mają przewagę nad trzecim typem, bokserami skracającymi dystans. Bokserzy na krótki dystans zbliżają się z falą ciosów, ale często muszą znieść wiele ciosów w podbródek, zanim będą w stanie zbliżyć się wystarczająco blisko. Bokserzy krótkodystansowi ogólnie radzą sobie lepiej niż bokserzy techniczni: mając szansę, będą okładać przeciwnika i uniemożliwią mu ustalenie tempa walki.

Wejdź na ring

Biorąc pod uwagę ten podział umiejętności jak papier-kamień-nożyce, czy będziesz w stanie ocenić przeciwnika i wybrać odpowiednie statystyki postaci i taktykę, aby wygrać każdy mecz? Walcz o miejsce w finale w naszych grach bokserskich. Jeśli chcesz więcej sztuk walki i akcji, nie zapomnij również sprawdzić naszego katalogu gier walki!

Podobne kategorie