home icon
Sport
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry baseball! Jest tu aż 5 różnych gier gry baseball, na przykład Baseball Pro & Ultimate Baseball

Zagraj w najlepsze gry w baseball za darmo online na FunnyGames

Czy jesteś gotowy, aby wybić piłkę na home-run w jednej z naszych zabawnych gier w baseball? Czy twoje mocne ramię lepiej nadaje się do rzucania? Tak czy inaczej, nasze mecze baseballowe sprawią, że będziesz podekscytowany, gdy będziesz próbował wygrać każdy mecz. Mamy poważne mecze ligi baseballowej, a także niektóre gry inspirowane baseballem z zabawnym akcentem. Chwyć kij i rękawicę baseballową, ponieważ czas na zabawę! Aby znaleźć więcej gier sportowych, sprawdź również naszą stronę gry sportowe.

Zasady baseballowe

Baseball to gra w kije z piłką, w której dwie drużyny zmieniają się kolejno jako drużyna na polu i drużyna odbijająca. Boisko jest dużym polem, które składa się z rombu, z bazą na każdym rogu, które gracze z drużyny odbijającej będą próbowali zdobyć. Poza tym znajduje się pole bramkowe, a jeszcze dalej od płyty znajduje się pole gry. Dla drużyny odbijającej celem jest uderzenie piłki w pole i biegnięcie do każdej bazy w kolejności przeciwnej do ruchu wskazówek zegara. Celem drużyny terenowej jest uniemożliwienie każdemu pałkarzowi przemieszczania się wokół baz. Miotacz może spróbować wybić pałkarza lub, w przeciwnym razie, drużyna prowadząca boisko może spróbować złapać piłkę w locie (flyout) lub oznaczyć biegacza, gdy wybierze lub zostanie zmuszona do opuszczenia bazy.

Realistyczne gry w baseball: wybij na home-run

Jeśli lubisz wybijać na home-run podczas gry w baseball, to mamy dla Ciebie kilka gier, które są właśnie dla Ciebie! Na przykład gra State of Play Baseball, a także gra Baseball Pro, w której możesz ćwiczyć i doskonalić swoje wybicia homerun! Rzucający rzucą w ciebie piłką, a jako pałkarz musisz zdobyć jak najwięcej punktów, wybijając ją poza boisko! Czy naprawdę lubisz ćwiczyć takie umiejętności? Sprawdź nasz pełny przegląd gier zręcznościowych, aby uzyskać więcej.

Zagraj w odblokowane gry w baseball

Mamy również wiele mniej realistycznych i dziwacznych gier w baseball, więc możesz przejrzeć naszą kolekcję. Jeśli martwisz się, że sieci szkolne i biblioteczne blokują dostęp do treści gier, nie martw się: na FunnyGames masz wiele niezablokowanych gier baseballowych do wyboru. Jeśli chcesz wypróbować inne sporty związane z piłką, przejdź na naszą stronę z grami z piłkami!

Podobne kategorie