home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Ubieranki! Jest tu aż 148 różnych gier Gry Ubieranki, na przykład MovieStarPlanet & Sailor Scouts Avatar Maker

Zagraj w najlepsze gry ubieranki online i pielęgnuj w sobie projektantkę mody

Dzięki naszej zdumiewającej kolekcji gier przebieranek możesz zadowolić projektantkę mody, którą się wewnętrznie czujesz. Zobacz wszystkie świetne ubrania i dodatki. Tyle jest tu różnych marek, a twój budżet na modę jest w tych grach nieograniczony! Ubieraj rozmaite postacie w tych zabawnych grach. Możesz stworzyć awatara, który wygląda dokładnie tak jak ty lub wybrać kogoś z celebrytów i zostać ich stylistką. Ubieraj w stroje według najnowszej mody swoje ulubione gwiazdy muzyki pop, aktorów i postaci z kreskówek. Możesz sprawić, aby Twoje modelki i modele przymierzali każdą sztukę odzieży, dopóki nie uznasz, że udało ci się znaleźć dla nich idealny wygląd. Dobierz parę pasujących butów i nie zapomnij o akcesoriach takich, jak urocza torebka, okulary przeciwsłoneczne czy wspaniała biżuteria.

Baw się dobrze grając w świetne ubieranki i makijaże dla dziewczyn

W wielu naszych grach o modzie możesz poddać swoje modelki i modeli całkowitej przemianie. Moda to więcej niż tylko ubrania, które nosisz. To wszystko, od dodatków do fryzury oraz sposobu, w jaki nakładasz makijaż. Dokonaj modnej stylizacji i poznaj trendy wyznaczone przez najsłynniejsze domy mody, lub wybierz wygląd codzienny i załóż wygodną kurtkę, uroczą letnią sukienkę i zapakuj swoje rzeczy do modnej torby z grubego materiału. Czy podobają ci się ubrania w stylu vintage? A może w stylu punk, lub też lubisz suknie książęce i balowe? Mamy wiele gier i obejmują one niemal każdy styl mody. Modelki i modele, których możesz ubrać w naszych grach, to mężczyźni, kobiety i dzieci, księżniczki, książęta i superbohaterowie (ponieważ każdy superbohater potrzebuje rzucający się w oczy kostium)! Przeglądaj nasz katalog wspaniałych gier przebieranek i znjadź swój wymarzony wygląd. Baw się dobrze!

Podobne kategorie