home icon
Samochód
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry kaskaderskie! Jest tu aż 22 różnych gier Gry kaskaderskie, na przykład City Car Stunt 2 & Moto X3M Spooky Land

Zagraj w bezpłatne gry z ogromnej kolekcji gier kaskaderskich online na stronach FunnyGames

Tutaj, na stronach FunnyGames możesz zagrać w gry z ogromnej kolekcji świetnych gier kaskaderskich z udziałem motocykli, samochodów, quadów, rowerów, skuterów i innych pojazdów! Pędź przez pętle i wykręcaj pojazdem. Ścigaj się po rampach i staraj się nabrać jak największej wysokości do swoich skoków. Gdy dotrzesz na szczyt rampy, wyskocz w powietrze i wykonaj rozmaite ekstremalne akrobacje. Jeżeli prowadzisz motocykl, to możesz podnieść się z siedzenia i wyrzucić nogi do tyłu, uzyskując postawę „na Supermana”. Ale usiądź na miejsce, zanim będziesz lądować na ziemi! Uzyskasz punkty za akrobacje tylko wtedy, gdy uda ci się je do końca prawidłowo wykonać.

Ciesz się wyborem fascynujących gier kaskaderskich z samochodami, rowerami i innymi pojazdami

Jedź samochodem lub quadem po arenie i pokonuj wszystkie przeszkody przelatując ponad nimi w powietrzu. Jeśli masz dość dużo czasu, możesz spróbować wykonać kilka obrotów i innych sztuczek, aby zdobyć dodatkowe punkty. Mamy gry kaskaderskie, w których możesz jeździć na tylnym kole lub wykonywać śmiałe skoki w stylu dowolnym, a także gry kaskaderskie, w których stawiasz na spektakularne pokazy dla wiwatującej publiczności. Mamy również wiele świetnych gier 3D, w których możesz ścigać się w fantastycznych parkach kaskaderskich, korzystając z szerokiego wyboru samochodów sportowych i innych pojazdów. Czy jesteś gotowy na śmiertelnie niebezpieczna akcję? Chwyć za kierownicę i zachwyć publiczność najbardziej szalonymi skokami w naszej kolekcji wciągających gier kaskaderskich online!

Podobne kategorie