home icon
Dzieciaki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry rysowanki! Jest tu aż 35 różnych gier gry rysowanki, na przykład Arkanoid dla malarzy & Kolorowanka Kikker

Graj w darmowe gry w rysowanie online na FunnyGames!

Na tej stronie znajdziesz naszą kolekcję bezpłatnych gier rysunkowych online. Rysowanie to świetny sposób na relaks i odprężenie. Możesz użyć ołówków i papieru, aby odtworzyć coś, co widzisz przed sobą, lub po prostu rysować bez zastanawiania się, jak powinien wyglądać efekt końcowy. W tych grach możesz używać długopisów i ołówków do rozwiązywania zagadek, tworzenia rysunków lub kolorowania różnych obrazków. Aby zapoznać się tylko z naszym przeglądem gier kolorowanek, przejdź na tę stronę.

Gry w rysowanie dla dzieci

Rysowanie to świetna zabawa dla osób w każdym wieku, ale na tej stronie znajdziesz wiele gier artystycznych zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Rysuj lub koloruj swoje ulubione postacie z kreskówek i seriali telewizyjnych. Gry są intuicyjne i łatwe w obsłudze, od szablonów kolorowania według numerów i obrazków do wydrukowania po gry wieloosobowe w rysowanie i zgadywanie oraz łamigłówki rysunkowe. Rozgrzej palce i naostrz ołówek, bo to czas na bycie kreatywnym. Aby zobaczyć więcej gier dla młodszych dzieci, wejdź na naszą stronę gry dla dzieci, gdzie znajdziesz dodatkowe pomysły na zabawę.

Więcej gier rysunkowych

Ta strona z grami rysunkowymi jest główną kategorią naszych gier artystycznych, ale mamy więcej gier, które obracają się wokół grafiki liniowej i rysowania za pomocą kolorowych ołówków i markerów. Wspomnieliśmy już o naszych grach w kolorowanie, ale co powiesz na wykorzystanie umiejętności rysowania do rozwiązywania zagadek? W naszej kolekcji gier z rysowaniem linii musisz rysować ołówkiem po liniach, aby szybko budować kolejki górskie, tory wyścigowe i nie tylko. Czy potrafisz dostrzec, jak połączyć kropki i narysować niezbędne linie? Na pasku bocznym możesz zobaczyć podkategorie naszych powiązanych gier artystycznych. Przejrzyj nasz katalog gier i odkryj wiele innych gier.

Rysowanie online

Jeśli jesteś kimś, kto lubi rysować szkice przed rozpoczęciem, cyfrowe płótno jest właśnie dla Ciebie. To samo dotyczy sytuacji, gdy okaże się, że często rozmazujesz linie ołówka, gdy używasz papieru. Praktyka czyni mistrza, więc zaczynajmy. Wybierz grę, w którą chcesz zagrać i pozwól swojej kreatywności płynąć!

Podobne kategorie