home icon
Zręcznościowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry na klawiaturze! Jest tu aż 12 różnych gier Gry na klawiaturze, na przykład Wyścig na 100 metrów & Type Run

Graj w gry na Klawiaturze za darmo online na FunnyGames!

Pisanie na klawiaturze to ważna umiejętność. Na FunnyGames znajdziesz selekcję fajnych i edukacyjnych gier z pisaniem. Umiejętność pisania słów szybko bez patrzenia na klawiaturę nazywa się „Pisanie bezwzrokowe". Jest to umiejętność, która pozwala zaoszczędzić dużo czasu, a ponieważ będziesz w stanie patrzeć na ekran, łatwiej będzie także zauważać i poprawiać literówki. Opanowanie tej umiejętności wymaga czasu i wysiłku, ale gry, które znajdziesz na tej stronie, zgamifikowały ten proces, aby było fajnie. Podczas gry Twoje umiejętności pisania na klawiaturze pozwolą ci przeskakiwać przeszkody, wyprzedzać przeciwników i strzelać do atakujących. Miej oczy na ekranie i sprawdź, czy możesz pisać bez zerkania na palce w jednej z naszych gier szybkiego pisania!

Gry z Klawiaturą: pozycja dłoni przy bezwzrokowym pisaniu jest sekretem do zwycięstwa

Sekretem pisania bezwzrokowego jest umieszczenie dłoni w odpowiednich pozycjach na klawiaturze. Jeżeli dokładnie przyjrzysz się klawiszom, zobaczysz, że klawisze „F” i „J" mają małe wypustki. Umieść palec wskazujący lewej ręki na literze F i palec wskazujący prawej ręki na literze J. Wypustki pomogą ci znaleźć te klawisze w trakcie pisania. Pozostałe palce lewej dłoni połóż na klawiszach A, S i D. Z prawej strony pozostałe palce połóż na klawiszach K, L i średnika. Każdy palec może przesuwać jeden rząd w górę lub w dół lekko nachyloną linią, aby sięgać po litery w rzędach powyżej i poniżej. Twoje palce wskazujące mogą przesuwać się w stronę środka klawiatury, aby sięgnąć dwóch środkowych kolumn a twój kciuk kontroluje spację.

Gotowi, do startu, pisać!

Czy jesteś gotowy, żeby zacząć? Wypróbuj i sprawdź, ile rakiet zdetonujesz na czas. Możesz także spróbować pisać litery i słowa, aby odeprzeć atakujących z kosmosu, powstrzymać wybuch lasera lub rozwiązywać łamigłówki słowne. Miłej zabawy!

Podobne kategorie