home icon
Zręcznościowe
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w menedżera! Jest tu aż 123 różnych gier Gry w menedżera, na przykład Farmington & Idle Farm

Zagraj w najlepsze gry online w zarządzanie czasem na stronach FunnyGames!

Witamy na naszej stronie z grami w zarządzanie czasem! Tutaj znajdziesz obszerną kolekcję świetnych gier na ten temat. Te gry strategiczne polegają na przeglądaniu listy zadań w odpowiednim porządku. Twoja postać w grze może pracować w zatłoczonym sklepie lub prowadzić udany biznes. Czy pomożesz jej wykonać wszystkie niezbędne czynności, zanim dzień roboczy się skończy? W tych grach chodzi o to, jak skutecznie zarządzać zasobami i wykonywać zadania. Jeżeli podejdziesz do zadania nie dość uważnie, wtedy wszystkie małe codzienne czynności zaczną się piętrzyć. Wykorzystaj swoje umiejętności planowania, aby zapobiegać sytuacjom kryzysowym i osiągnąć wszystkie cele finansowe!

Trzymaj swoje zadania pod kontrolą dzięki naszym bezpłatnym grom w zarządzanie czasem!

Jest tak wiele rzeczy do zrobienia, gdy zarządzasz firmą! Dzięki tym grom w zarządzanie czasem możesz rozwinąć techniki i doświadczenie pozwalające na wykonywanie wielu czynności równocześnie. Zagraj w niektóre z naszych fascynujących gier w zarządzanie czasem z ciekawymi fabułami, zapewniającymi rozrywkę na długie godziny. Zagraj w gry z serii “Heart's Medicine” i pomóż Allison Heart leczyć pacjentów w szpitalu, podczas gdy próbuje ona zastanowić się jak podejść do przystojnego Doktora Daniela. W serii Pyszności możesz pomóc firmie cateringowej Emilii, jej rodzinie i przyjaciołom w prowadzeniu restauracji, a także przyjrzeć się ich bogatemu w wydarzenia życiu codziennemu. Mamy tu dla ciebie o wiele więcej gier do rozegrania. Czy potrafisz podjąć właściwe decyzje i zrobić wszystko, co trzeba? Baw się dobrze grając w nasze wciągające gry w zarządzanie czasem!

Podobne kategorie